Szukaj
Jedynka fajna... dwójkę trochę przesunąłbym w prawo![]()
D7200
dla mnie jedynka i nr 2 . Na jedynce bardzo ładnie się wszystko doświetliło (ps-em ?)
W programie graficznym niewiele. Blenda była, ładne światło... no i 15 minut ustawiania ; -)
| N
Fajne zdjęcia.
Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|
Skontaktuj się z nami