Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: M. - portrety.

  1. #1

    Domyślnie M. - portrety.

    Zdjęcia z D70s i 50/1.4

    Pozdrawiam.


    | N


  2. #2

    Domyślnie

    Jedynaczka dla mnie najlepsza.
    Nikon

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka fajna... dwójkę trochę przesunąłbym w prawo
    D7200

  4. #4

    Domyślnie

    dla mnie jedynka i nr 2 . Na jedynce bardzo ładnie się wszystko doświetliło (ps-em ?)

  5. #5

    Domyślnie

    W programie graficznym niewiele. Blenda była, ładne światło... no i 15 minut ustawiania ; -)
    | N


  6. #6

    Domyślnie

    Fajne zdjęcia.
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •