Close

Zobacz wyniki ankiety: Zabawa w RAWki 16/2019 - GŁOSOWANIE

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 - aniedz

    8 30,77%
  • 2 - mbassara

    4 15,38%
  • 3 - spiritus

    8 30,77%
  • 4 - Lukaszd7k

    2 7,69%
  • 5 - marcin255

    3 11,54%
  • 6 - JulianTheKing

    4 15,38%
  • 7 - crusiek

    4 15,38%
  • 8 - Dyzma

    1 3,85%
  • 9 - And.N

    5 19,23%
  • 10 - Bartek-

    7 26,92%
  • 11 - horvik62

    1 3,85%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Ale sobie słodzicie...
    Aż się zastanawiam, czy tam tylko piwo i focenie były grane.
    @OjTam 'ie Szanowny. Tyle razy powtarzałeś że piwa nie lubisz, że aż straciłem nadzieję, że gdy będę jechał w moje ukochane Bieszczady, to się skusisz na degustację i się spotkamy.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Jak czas płynie miło, to można słodzić aż do zrzygania się kolorową tęczą @OjTam, na Ciebie też przyjdzie pora, więc się szykuj :P
    Co do rzygania i kolorowej tęczy, to warto poczytać o wynalazcy chromatografii Michaile Siemionowiczu Cwiet.
    Szanowny ten naukowiec, ponoć pił i rzygał na ściany.
    Któregoś ranka, oglądając tego efekty, stwierdził, że różne substancje spływając po tynku rozdzielają się zależnie od swych właściwości. Tak powstał pierwszy naukowo opisany chromatograf.

    Eksperyment, można spokojnie powtórzyć w domu, by udowodnić prawdziwość tej naukowej teorii, tego wybitnego biochemika, botanika i fizjologa.

    ---------

    XXX mać!!!
    Czy ja każdy temat muszę sprowadzić do chemii, biologii, fizyki czy innej nauki przyrodniczej!!!

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    Dzięki Ci o wielki Kreciosławie..

    PS.
    Zaraz napiję się piwa za Twoje zdrowie .
    Szargasz me nerwy do granic wytrzymałości, w lodówce z napojów tylko jakiś eukaliptus
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    @OjTam 'ie Szanowny. Tyle razy powtarzałeś że piwa nie lubisz, że aż straciłem nadzieję, że gdy będę jechał w moje ukochane Bieszczady, to się skusisz na degustację i się spotkamy.

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Co do rzygania i kolorowej tęczy, to warto poczytać o wynalazcy chromatografii Michaile Siemionowiczu Cwiet.
    Szanowny ten naukowiec, ponoć pił i rzygał na ściany.
    Któregoś ranka, oglądając tego efekty, stwierdził, że różne substancje spływając po tynku rozdzielają się zależnie od swych właściwości. Tak powstał pierwszy naukowo opisany chromatograf.

    Eksperyment, można spokojnie powtórzyć w domu, by udowodnić prawdziwość tej naukowej teorii, tego wybitnego biochemika, botanika i fizjologa.

    ---------

    XXX mać!!!
    Czy ja każdy temat muszę sprowadzić do chemii, biologii, fizyki czy innej nauki przyrodniczej!!!
    Ostatnio na czasie były malunki penisem, gdzie no ja tego autora widziałem...
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Szargasz me nerwy do granic wytrzymałości, w lodówce z napojów tylko jakiś eukaliptus
    Ja właśnie rozpracowuję koźlaka, do którego nie doszliśmy . Jest ciemno bursztynowy i mocno gazowany. Ma charakterystyczną szybko gasnąca piankę. Pycha!!!

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    Ostatnio na czasie były malunki penisem, gdzie no ja tego autora widziałem...
    Jeśli chodzi o rysowanie penisem, to uznaję jedynie moczem po śniegu.
    Choć z drugiej strony, to wyrzeźbiłem dwoje dzieci...

  5. #45

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za wyróżnienie Od razu się przywituję ze wszystkimi, jako, że to mój pierwszy wpis.

    To było także moje pierwsze podejście do RAWków. Miałem przygotowane dwie wersje różniące się głównie balansem bieli oraz mniej istotnymi szczegółami, ale po konsultacji z szanowną małżonką wybór padł na tę cieplejszą wersję, choć nawet dla mnie była przesadzona. Cóż, kolejnym razem opinia małżonki będzie miała zredukowaną wagę

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. Zabawa w RAWki 14/2019 - GŁOSOWANIE
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 14-07-2019, 11:50
  2. Zabawa w RAWki 11/2019 - GŁOSOWANIE
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 07-06-2019, 22:33
  3. Zabawa w RAWki 9/2019 - GŁOSOWANIE
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 11-04-2019, 18:21
  4. Zabawa w RAWki 8/2019 - GŁOSOWANIE
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 31-03-2019, 12:01
  5. Zabawa w RAWki 2/2019 - GŁOSOWANIE
    By crusiek in forum Zabawa w RAWki
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 23-01-2019, 20:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •