Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Wiedźmin 3

  1. #11

    Domyślnie

    Czyli Krzychu przeszedł Wieśka raz jeszcze bo kupił karta graficzna... Czyżbym miał przejść Wieśka bo zmieniam proca?
    Nihy każdy powód jest dobry... Może zimą

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #12

    Domyślnie

    Panoćki, z tego co czytałem Serce z Kamienia jest krótkie, więc nie wbiję poziomu ciul wie jak robiąc ten dodatek przed dokończeniem głównej fabuły. I tak się zdecydowałem przejść grę - fabuła główna do ostatnich przygotowań, potem dodatek serce z kamienia, potem dokończe fabułę główną, potem dodatek krew i wino.

    Ze smaczków, taki przykład, jak zaczniecie serce z kamienia odpowiednio wcześnie spotkacie ex vesemira, którą ten będzie chciał odwiedzić nie wiem ile jest tych smaczków czyli powiązań z główną fabułą, ludzie piszą że są, więc w takiej kolejności to przejdę.

    Ogólnie co do poziomu, i tak mam za wysoki. Na bierząco po skończeniu wątków fabularnych w danej lokalizacji robię wszystkie zadania poboczne i odkrywam wszystkie pytajniki. Ale to jest najmniejszy problem, bo znajduję masę unikalnych mieczy z niższych poziomów, to samo ze zbrojami, wystarczy nie zakładać najbardziej wypasionej i już jest trudniej. Poziom trudności mam 2 lub 3, nie pamietam. Napewno nie najlatwiejszy, i nie najtrudniejszy.
    ;]

  3. #13

    Domyślnie

    Piękna gra.
    Ja robiłem po kolei wszystko. Czyli pierwsze podstawa a później dodatki jeden za drugim.

    Serce z kamienia jest owszem krótkie ale najlepsze z tych trzech
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #14

    Domyślnie

    Gra jest mega... W tym tyg zainstalowałem BF1, 3 wieczory i przeszedłem ha
    Wieśka męczyłem 3 miesiące ha ale czasami nie grałem tydzień czy dwa. Wszystkie zadanianpodobczne robiłem, te znaki zapytania odkywałem, chyba na Skelige jest wielki potwór do zabicia, tam na tych wyspach w głównej grze, taki latający orzeł jakiś na 4 łapach ha polecam, wymagający ptaszek

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Gra jest mega... W tym tyg zainstalowałem BF1, 3 wieczory i przeszedłem ha
    Wieśka męczyłem 3 miesiące ha ale czasami nie grałem tydzień czy dwa. Wszystkie zadanianpodobczne robiłem, te znaki zapytania odkywałem, chyba na Skelige jest wielki potwór do zabicia, tam na tych wyspach w głównej grze, taki latający orzeł jakiś na 4 łapach ha polecam, wymagający ptaszek

    Wysłane z mojego Hułałeja
    To gryf
    Noo... ciężka bestia do ogarnięcia.

    Ja przeszedłem wieśki 1,2 i 3 bez większych przerw. Fajna sprawa D:
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  6. #16

    Domyślnie

    @Aeon88, no wlasnie nabijesz wysoki level ma dodatku.
    Podstawke konczy sie z 31-34 poziomem. Robiac wszystko absolutnie i zadania wtedy kiedy sa za nie punkty doswiadczenia. To 35-37.
    Serca z kamienia konczysz na 43-44 bodajze. Krew i wino ma 50 ktoryms, chyba 51-53.

    Ja gralem po kolei i spotkalem byla eks Vesimira. Pamietam.
    Wiesz co, mam dla ciebie idealne rozwiazanie. Zrob sobie save.
    Jest taka scena/moment w podstawce, ze jak juz zwerbujesz wszustkich sojusznikow do walki z Gonem. To ma Skellige na pomoscie podchodzisz do tego Elfa czarodzieja i on sie pyta czy jestes gotow. Jesli odpowiesz tak, to zaczyna sie zakonczenie czyli ostateczne starcie z Gonem.
    Na tym pomoscie podchodzisz, albo mowisz ze nie jestes gotow i save.
    Albo nie podchodzisz tak blisko zeby zalapal dialog i save.
    No wiesz o co chodzi.

    I mozesz sobie pojsc zrobic dodatek Serca z kamienia i zakonczenie podstawki potem.
    Albo ponprzejsciu dodatku wczytac save.
    Albo i tak i tak.
    Do wyboru do koloru.

    Wazne zeby to byl reczny save.
    I ma wszelki wypadek skopiuj sobie savy z folderu gry.

    P.s To tylko propozycja, zrobisz jak chcesz. Bo w koncu chodzi o zabawe i nie ma jedynie slusznej drogi na przejscie gry.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #17

    Domyślnie

    Jak się nadużywa bugów z ekonomią, to pojawia się skarbówka.

  8. #18

    Domyślnie

    Z przejściem serca z kamienia przed skończeniem podstawki może być jeden "drobny" problem: początkowe bossy z dodatku.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    @Aeon88, no wlasnie nabijesz wysoki level ma dodatku.
    Podstawke konczy sie z 31-34 poziomem. Robiac wszystko absolutnie i zadania wtedy kiedy sa za nie punkty doswiadczenia. To 35-37.
    Serca z kamienia konczysz na 43-44 bodajze. Krew i wino ma 50 ktoryms, chyba 51-53.

    Ja gralem po kolei i spotkalem byla eks Vesimira. Pamietam.
    Wiesz co, mam dla ciebie idealne rozwiazanie. Zrob sobie save.
    Jest taka scena/moment w podstawce, ze jak juz zwerbujesz wszustkich sojusznikow do walki z Gonem. To ma Skellige na pomoscie podchodzisz do tego Elfa czarodzieja i on sie pyta czy jestes gotow. Jesli odpowiesz tak, to zaczyna sie zakonczenie czyli ostateczne starcie z Gonem.
    Na tym pomoscie podchodzisz, albo mowisz ze nie jestes gotow i save.
    Albo nie podchodzisz tak blisko zeby zalapal dialog i save.
    No wiesz o co chodzi.

    I mozesz sobie pojsc zrobic dodatek Serca z kamienia i zakonczenie podstawki potem.
    Albo ponprzejsciu dodatku wczytac save.
    Albo i tak i tak.
    Do wyboru do koloru.

    Wazne zeby to byl reczny save.
    I ma wszelki wypadek skopiuj sobie savy z folderu gry.

    P.s To tylko propozycja, zrobisz jak chcesz. Bo w koncu chodzi o zabawe i nie ma jedynie slusznej drogi na przejscie gry.
    Too late ;D decyzja podjęta, wygrałem w kaer moren, zabiłem ilmeritha, mam misję ostatnie przygotowania (pogadaj z triss, ciri, avallahem), nie ruszyłem tej misji więc siedzą sobie grzecznie u jaskra i czekają na mnie, zrobiłem wsio poboczne co było możliwe, zlecenia wiedźmińskie i misje, odkryłem wszystko w białym sadzie, vellen, zostały mi pytajniki na skellige ale one nie uciekną więc luz. Mam 33lvl i właśnie zacząłem serce z kamienia. Po skończeniu dodatku wrócę do jaskra ciągnąć wątek z podstawki. Mam cały schowek unikalnych broni i zbroi, zawsze ubieram to co mi się podoba z wyglądu, a nie to co najlepsze, więc nigdy nie jest za prosto, mimo poziomu trudności normalny w grze, po dodatku nawet żebym mial 44lvl to dalej założę to co epicko wygląda ale jest słabsze i nie będę sobie psuł zabawy zabijając wszystko na one shot kill. Więc luz.

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Z przejściem serca z kamienia przed skończeniem podstawki może być jeden "drobny" problem: początkowe bossy z dodatku.
    Spoko, mam poziom trudności normalny (2 w kolejce), 33lvl, jak założę odpowiedni ekwipunek to i tak gości ubiję, narazie latam na zestawie z 20któregoś poziomu bo mi bardziej z wyglądu odpowiada, zabijam wolniej, ale jaka z tego frajda jest jak trzeba pomyśleć ;D


    ---------
    PS. Poziom trudności gry mogę zmienić w dowolnym momencie na wyższy zaraz po odpaleniu gry w menu OPCJE, przed wczytaniem save'a, po czym wczytam grę i wszystko jest jak było tylko od teraz będzie poziom przeciwników wyższy? I czy mogę później w dowolnym momencie zmienić poziom spowrotem na niższy?
    Ostatnio edytowane przez Aeon88 ; 09-08-2019 o 16:03
    ;]

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aeon88 Zobacz posta
    PS. Poziom trudności gry mogę zmienić w dowolnym momencie na wyższy zaraz po odpaleniu gry w menu OPCJE, przed wczytaniem save'a, po czym wczytam grę i wszystko jest jak było tylko od teraz będzie poziom przeciwników wyższy? I czy mogę później w dowolnym momencie zmienić poziom spowrotem na niższy?
    No ja tak z jednym potworkiem oszukałem (się cicho przyznam) bo sobie już rady nie dałem
    Zaczynałem na wysokim poziomie i zmieniłem na niższy. Po walce znów na wysoki i ogień do końca gry.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Reportaż ] Wiedźmin
    By TRenciak in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-05-2007, 09:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •