Witam kolegów i koleżanki

Przymierzam się do zakupu Gripa do Nikon d7100 ale nie wiem czy warto brać zamiennik np Meike?
Zagłębiając się w temat na różnych stronach często spotykam sytuacje uszkodzenia lustrzanki z powodu montażu zamiennika
Czy faktycznie tak jest że elektronika z zamiennika nie współpracuje z Nikonami ? Lustro jednak swoje kosztuję

Pozdrawiam i za wszelkie odpowiedzi będę wdzięczny