Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie w zielonym sercu Holandii

    z gory zastrzezenie: wiem ze oczojebne. tak mi sie podoba

    jedna fotka z przyjemnego zachodu slonca w Zielonym Sercu Holandii (https://en.wikipedia.org/wiki/Groene_Hart). popelniona zupelnie niekrajobrazowa, zwykla 50-tka.


  2. #2

    Domyślnie

    A na co Ty się wdrapałeś? .
    Co chcesz od 50tki, jak najbardziej krajobrazowy obiektyw.

  3. #3

    Domyślnie

    walilem prosto z mostu. nawet u nas zdarza sie, ze przechodzi sie nad woda, a nie pod ( http://1.bp.blogspot.com/-wVqxRHUvIq...atertunnel.jpg )

  4. #4
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Dzisiaj wczesnym rankiem jechałem parę kilometrów na wodą (Tjeukemeer) i w ogóle w krainie wiatraków często mi się to zdarza, ale tak szatańskich kolorsów nie widziałem. Ani w Twoich wcześniejszych prezentacjach, ani naocznie. Toteż ta odsłona mnie nieco dziwi mając na względzie Twoje uwagi do kolorów, nasycenia pojawiające się dość często w komentarzach pod zdjęciami innych userów. Jakaś zmiana w podejściu do prezentacji? Czy dostosowałeś się do swojej stopki? Bo też "intensywnie" się prezentuje. Co do kadru. Masz zapewne świadomość,że nie porywa...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lufa Zobacz posta
    Dzisiaj wczesnym rankiem jechałem parę kilometrów na wodą (Tjeukemeer) i w ogóle w krainie wiatraków często mi się to zdarza, ale tak szatańskich kolorsów nie widziałem. Ani w Twoich wcześniejszych prezentacjach, ani naocznie. Toteż ta odsłona mnie nieco dziwi mając na względzie Twoje uwagi do kolorów, nasycenia pojawiające się dość często w komentarzach pod zdjęciami innych userów.
    Jakaś zmiana w podejściu do prezentacji?
    niekoniecznie. ja bardzo lubie intensywne kolory.

    nie lubie zdjec wygladajacych sztucznie od obrobki.

    jak w tym kontekscie oceniac powyzsze kolory, to juz kwestia osobista. ja obiektywny nie jestem.

    Cytat Zamieszczone przez Lufa Zobacz posta
    Co do kadru. Masz zapewne świadomość,że nie porywa...
    tak jak do kolorow mam watpliwosci, tak do kadru akurat zadnych. jest nietrywialny i bardzo swiadomy. w tej wersji w proporcjach 3:2 jest tylko odrobine za duzo nieba

  6. #6

    Domyślnie

    Ja lubie kolorowe zdjecia i tym samym zywe kolory, ale te tutaj to mz. (nie) lekka przesada.

  7. #7

  8. #8
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cyt:"niekoniecznie. ja bardzo lubie intensywne kolory.

    nie lubie zdjec wygladajacych sztucznie od obrobki."
    Hmm a intensywne kolory to nie przypadkiem efekt obróbki? I czy aby na pewno wyglądają naturalnie?

    Nie wspominałem o kadrze żeś go nieświadomie popełnił...

  9. #9

    Domyślnie

    Ja już wolę tę pierwszą wersję. Łatwiej przyjąć do wiadomości fakt, że to taka wizja autora, niż niezdecydowanie Te kolory może by rozsadziły mój dawny kineskopowy monitor, ale na średniej jakości LCD może być.

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] W sercu Pałuk
    By emelsky in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-12-2016, 00:12
  2. [ Przyroda ] Owady w zielonym i na zielonym..
    By franz55 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-06-2011, 19:45
  3. [ Przyroda ] Żółte na zielonym w zielonym...
    By franz55 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-01-2011, 19:44
  4. [ Krajobraz ] W sercu doliny Loen
    By Fremen in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 14-02-2010, 15:49
  5. STOLYCA sercu bliska
    By Mont in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 12-05-2009, 21:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •