Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: I & M :)

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Nie rozumiem.
    Autor zakłada wątek, dostaje ostrzeżenie za język i zgadza się na usunięcie postu... następnie zakłada kolejny identyczny.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #3

    Domyślnie

    Skoro nie podobały ci się komentarze, twierdziłeś, że mam się bronić (mogę podać print screen, który podesłałeś na priv z naszą konwersacją), a stwierdziłeś, że zaoszczędzę ci roboty na moderowaniu dlatego się zgodziłem na jego usunięcie. Niemniej nadal mam zamiar publikować swoje pracę ale w trochę zmienionej formie. To chyba oczywiste...
    Ostatnio edytowane przez --Arkadia-- ; 05-08-2019 o 00:00

  4. #4

    Domyślnie

    @--Arkadia-- zdradź tajemnice jakie to dokładnie szkło.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  5. #5

    Domyślnie

    Magiczne. Pytanie o rodzaj obiektywu jest trywializowaniem, mamy tu bowiem do czynienia z wykwitem sztuki. Zwodnicze użycie głębi ostrości zdaje się stawiać ważkie pytania o wymiar i warstwę egzystencji. Jednak to dopiero zderzenie tej gęstej narracji z naiwnym szczęściem malującym się na twarzach nieświadomej pary unosi to zdjęcie tam, gdzie jego miejsce.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sosnowy Zobacz posta
    z naiwnym szczęściem malującym się na twarzach nieświadomej pary
    Dlatego twarze są tak nie ostre.

    Autor dobrze trafił, to dobre miejsce do podszkolenia techniki, a jest sporo pracy.

  7. #7

    Domyślnie

    @matbe

    Jesteś tak blisko i tak daleko.... Jeśli nie dostrzegasz wielopłaszczyznowości (by już nazwać rzecz po imieniu dla mniej wrażliwego odbiorcy) tej fotografii, to jej nie zrozumiesz. Popatrz na habazie na pierwszym planie, potem na dłonie mężczyzny, potem na jego oczy, potem na gors koszuli, potem na habazie z tyłu. Autor jest Ivanem Lendlem głębi ostrości a Ty grymasisz, że twarze nie dość dla Ciebie ostre?

  8. #8

    Domyślnie

    Panowie... nie mam zamiaru bronic tej fotografii bo tematyką ślubną rzygam generalnie, ale tego typu efekty można osiągnąć przy pomocy "gumowego szkła" jak na swój prywatny użytek nazwałem.
    połączenie srednioformatowego szkła poprzez gumową osłonę półosi - daje na taki specyficzny tilt/shift gdzie przebieg głębi ostrości może być zupełnie "szalony" a czasem przypominać filtry wbudowane w aparat.
    Nie twierdzę że tutaj mamy taki przypadek ale jeżeli nie, to malowanie w PS nieostrościami nie jest tak bardzo pozbawione sensu.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja obstawiam dwie klatki, tylko jakie to ma znaczenie w tym przypadku?

  10. #10

    Domyślnie

    No właśnie .. jakie to ma znaczenie?"
    Jak młodym sie podoba taka praca to po cholerę drzecie sobie łacha z faceta?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •