Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie dobra bateria do macbooka Air 13

    Witam
    posiadam macbooka Air 13 z 2013 roku. Baterii daleko już do świetności (chociaż nadal dobre ponad 3h trzyma) Wiadomo na oryginał od Appla nie ma szans, mam pytanie czy ktoś ma jakieś doświadczenia z zamiennikami firm trzecich, co kupić, jak to potem trzyma ile godzin i na ile lat bezawaryjnej pracy można liczyć.
    Na znanym portalu widzę zamienniki od 180 - do nawet 1300 zł Chciałbym wydać jednak nie więcej niż 250 - 300zł no i fajnie było by gdyby bateria dociągała do 6-7h.i starczyła na kolejne 2 - 3 lata bo sądzę że za ten czas to będę myślał nad nowym lapkiem. Ktoś coś?

  2. #2
    La
    Gość

    Domyślnie

    Kupiłem do Macbokaa baterie firmy GREEN CELL. Przez allegro. Pierwsza która przyszła wyświetliła się jako uszkodzaona i miała 151 cykli. Telefon do firmy, podesłali na drugi dzień drugą, bez wpłaty i przysłali kuriera po bubla. Bateria nowa pokazała nawet więcej pojemności niż oryginał. Niestety różowo było dwa tygodnie. Potem pojemność spadła. Teraz ma około 85% nominału, jakoś działa. Przynajmniej komp się nie wyłącza przy 30% baterii

  3. #3

    Domyślnie

    Napiszę jakby ktoś kiedyś potrzebował, ostatecznie kupiłem używany oryginał appla (bateria z nieco ponad 80 cyklami) w laptopie już miesiąc, bateria trzyma bardzo dobrze, spokojnie 8h wyciągam. Z tego co się naczytałem o bateriach tzw. zamiennikach to chyba lepiej upolować w dobrym stanie oryginał.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2016, 18:21
  2. Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 06-03-2016, 23:50
  3. Czy to aby dobra decyzja...
    By dikanda in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-04-2011, 23:03
  4. Dobra Karta CF
    By lvqe in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 31-05-2010, 23:21
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-06-2008, 22:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •