Witam. Moja d40-ka po włożeniu do niej naładowanego akumulaotra widzi go jako rozładowanego...bateria oryginał, ładowarka też. Sprzęt ma może z 2 tygodnie. Jeśli ktoś coś wie prosze o pomoc.(Wcześniej ładowałem 2 razy i wszystko było w porzadku, taki stan rzeczy pojawił się nagle).
Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami