Thor 88 - widzisz, program P rozpoznaje wlasnie jaki zalozony masz obiektyw i jaka wartosc zooma i jesli nie skracal by czasu wraz ze wzrostem zooma to co to byl by za program, wlasnie dlatego cenie ten program do szybkich zdjec reporterskich kiedy np masz zalozony obiektyw 18-200.
Przyzwyczailem sie ze w D50 lub nawet F80 przy 200 czy 300mm program zmniejszal max. czas zostawiajac przyslone a w D200 juz nie ma takiego zalozenia i przy np zoomie 200mm program schodzi tylko do 1/200s zwiekszajac potem przyslone.
Nie mam ustawionej blokady na spuscie a problem ten biore raczej za ciekawostke bo oczywiscie w niczym on nie przeszkadza.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami