Close

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 122 z 122

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lassar Zobacz posta
    ad 4 - kwestia przyzwyczajenia, dla jednego lepiej dla innego nie
    ad 5 - nie bardzo wiem o co chodzi, ale ilość punktów w Z7 wynagradza wszelkie inne niedogodności jak dla mnie
    ad 5 - 2 - to też sprawa umowna, nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego, ale wole wielkość Z nad D850
    ad 6 - bez dwóch zdań
    ad 7 - bateria ta sama ale niektóre komponenty w ml potrafią ją wypić w moment - dużo ficzerów, dużo odbiorników
    ad 8 - to też myślę będzie kwestia czasu
    No to wszystko zależy od tego co fotografujesz, wszystko to co napisałem nie jest mi potrzebne do sesji outdoor, ale do sportu czy klubu już tak.

- - - - kolejny post - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Hm, w takim razie jak GFX100 uplasujesz? Bezlustro, matryca większa niż FX no i jest pionowy grip.
    Śmierdzi mi "pro" do sesji a kurde psórbuję wyciągnąć to cacko i pofocić jakąś modelinę
    Tylko po jaką cholerę to wszystko do landszaftów i sesji? no dobrze pionowy chwyt do seji przydaje się.

Weź mnie tu nie wkręcaj bo wyjdę na gupka

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dariusz Breś Zobacz posta
    ...

Mam tyle samo, po 3 na każdą zetkę. Nigdy nie będę jak soniacze, że wchodzę na ślub a tam w gniazdkach ładowarki.... wiocha na maxa.
    To chyba optymalna ilosc baterii. Dodatkowy plus to dwie ladowarki. Drugie zdanie Twojej wypowiedzi mnie totalnie zaskoczylo... faktycznie obciach na maxa.

Cytat Zamieszczone przez mario_320 Zobacz posta
    Jacek mam pytanie takie na poważnie bo z tego co widzę już dość długo używasz Zetki jak naprawdę jest z tymi bateriami ile średnio wychodzi fotek na 1 baterii
    Pozdrawiam Mariusz
    Najgorszy wynik mialem w okolicach 400 a najlepszy ponad 1000. Mysle ze spokojnie 600-800 mozna przyjac jako srednia. Generalnie nie widze problemu zwiazanego z zasilaniem Zetek (2 aparaty 6 baterii 2 ladowarki).

Problem mialem z Fuji X-H1... robilem moze 200 zdjec na jednym ladowaniu. Mialem 6 baterii i jedna ladowarke. Koszmar o ktorym juz zapomnialem
    etykieta zastępcza

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213