Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin255 Zobacz posta
    Ale się spinasz , co złego w tych żartobliwych wypowiedziach ?
    Ja?
    Nie spinam sie, zapewniam.
    Ale mam uczulenie na szerzenie jakiegokolwiek swiatopogladu na forum, bo zaraz to zachacza o religie czy polityke.
    I robi sie szambo!
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #12
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Nie uwazasz ze twoje wpisy sa po prostu zenujace?
    Ocieka z nich jad i jakies takie nacechowanie swiatopogladowe.
    A to forum to nie jest miejsce na to.
    Moze idz na jakis marsz, pokrzyczysz co tam chcesz, dasz upust swojemu swiatopogladowi, ktory zapewne jest najlepszy na swiecie.

    Zapraszamy do Warszawy, my tu we wiosce co weekend mamy jakis marsz, demostracje, parade, protesty. Czy inne takie. Czasem nawet kilka na weekend.


    @jurkarol, ten ksiadz zachowal sie co najmniej dziwnie. Tylko mnie by zżerala ciekawosc czemu. Ja bym na twoim miejscu powiedzial; ofc nie ma sprawy i po prostu zapytal czemu ma jakies zastrzezenia. Bo w koncu ladny zabytek po prostu fotografujesz.
    Szkoda, ze tak nie zrobiles.
    Teraz tylko insynuacje i domysly pozostana
    Zawsze możesz zgłosić.
    Kzżdy zobaczy co chce w czyjejś wypowiedzi. Ty zobaczyłeś jad. Nie mój problem. Twój.
    Mój światopoglad nie jest najlepszy na świecie. Nie ma takiego po prostu.
    Za to Ty jak często najlepiej wiesz jak nalezało sie zachować, co zrobić....

  3. #13

    Domyślnie

    To odniesienie do ludzkich Panow, przeciez kazdy wie jakiej to parti politycznej dotyczy, to ze za to bekna....ehh.
    Co tam mialem zobaczyc wg ciebie-zyczenia urodzinowe?


    Wykrecasz kota ogonem...
    A jako stary user powiniens po prostu uszanowac ze na tym forum pewnych rzeczy sie nie porusza (sa nawet zapisy w regulaminie) bo czesto wychodzi z tego bardacha.
    I nie potraktuj tego ze teraz narzucam ci swoj swiatopoglad, tylko jako prosbe.

    Po co takie dyskusje w niedzielny wieczor...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #14
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Społeczeństwo mocno spolaryzowane też mocno się radykalizuje, wielu ma obsesje i oby nie skończyło się to przymusowym leczeniem.

    Co do tematu "remontowego zabytków" to mnie przegonił kierownik budowy kiedyś pod kościołem w Krakowie z uzasadnieniem że przepisy chronią ich pracę renowatorską, nie dyskutowałem z nim tylko potem sprawdziłem i tak faktycznie jest coś w tym temacie.
    Dziwi tylko że to duchowny coś tam gadał do fotografującego.

  5. #15

    Domyślnie

    Niezależnie od waszych dywagacji to na terenie kościoła ks. proboszcz decyduje o warunkach na jakich się zdjęcia robi, ma do tego prawo. Chyba że zza płota. Osobiście więcej problemów miałem z ochroniarzami innych instytucji i w części z nich też mieli prawo zabronić.

  6. #16
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    To odniesienie do ludzkich Panow, przeciez kazdy wie jakiej to parti politycznej dotyczy, to ze za to bekna....ehh.
    Co tam mialem zobaczyc wg ciebie-zyczenia urodzinowe?


    Po co takie dyskusje w niedzielny wieczor...
    No sorry-ale jeżeli określenie"Ludzcy Panowie" kojarzy ci się tylko z jakąś partią to masz problem.
    Nie byłoby dyskusji gdybyś jej nie rozpoczął. Komentowaniem komentarza innego komentującego.
    Tak że walnij się w pierś Krzysiu...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Niezależnie od waszych dywagacji to na terenie kościoła ks. proboszcz decyduje o warunkach na jakich się zdjęcia robi, ma do tego prawo. Chyba że zza płota. Osobiście więcej problemów miałem z ochroniarzami innych instytucji i w części z nich też mieli prawo zabronić.
    Calkowice pomijajac dyskusje okolo swiatopoglodowe.
    To np Stacja Benzynowa to obiekt prywatny i zasadniczo nie mozna tam robic zdjec.
    Bo to teren prywatny i moga poprosic o opuszczenie go z aparatem.

    Ale juz fotografowac ta stacje, metr od granicy jej terenu i stojac na trawniku mozna do woli zgodnie z prawem.
    Tak to dziala. Pomijajac ofc jakies instalacje wojskowe czy tym podobne.

    Ale w tym przypadku, to ciekaw jestem co bylo przyczyna ze ten ksiadz nei chcial, zeby publikowac zdjecia.
    Juz sie nie dowiemy

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Lufa Zobacz posta
    (....)
    Tak że walnij się w pierś Krzysiu...
    Nie ja tu zaczalem, ze uzyje takiego modnego okreslenia, hejtowac cos. W lekko zawoalowany sposob. I ocierajac sie o tematy zakazane tutaj na forum, czyli polityka i religia.
    Ja ci tylko grzecznie zwrocilem uwage, zebys tego zaprzestal poprzez refleksje nad swoimi wpisami.

    Takze, Andrzej...daj spokoj
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 28-07-2019 o 22:12
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #18
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Szkoda mi czasu na przepychanki. Wolę lekturę. A Oriana Falacci to zdecydowane ciekawsza persona aniżeli jakiś tam proboszcz.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    @jurkarol, ten ksiadz zachowal sie co najmniej dziwnie. Tylko mnie by zżerala ciekawosc czemu. Ja bym na twoim miejscu powiedzial; ofc nie ma sprawy i po prostu zapytal czemu ma jakies zastrzezenia. Bo w koncu ladny zabytek po prostu fotografujesz.
    Szkoda, ze tak nie zrobiles.
    Teraz tylko insynuacje i domysly pozostana
    Tak rzekłem że nie idzie w media tylko na prywatną stronę.. Ksiądz - nie, po prostu, mogę mieć taką prośbę?
    Takim trochę już niecierpliwym tonem.
    Ja - oczywiście, że ksiądz może (i co z tego). I tyle, postalem, pomyślałem, w międzyczasie jeszcze wrócił tłumacząc, że budowa itd no i pojechałem.
    Ostatnio edytowane przez jurkarol ; 28-07-2019 o 22:38

  10. #20

    Domyślnie

    Pokaz to zdjecie.
    Bo czemu właściwie ma służyć ten temat?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Publikacja zdjęć nieletniej osoby
    By Ryśko in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-03-2018, 03:41
  2. Publikacja cudzych zdjęć a prawo?
    By d40nikon in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-05-2013, 21:49
  3. publikacja w Int. zdjec z agencji
    By lifedeath in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-09-2009, 20:04
  4. klopoty z publikacja zdjec w necie
    By belefegor in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-11-2008, 13:40
  5. publikacja zdjec w gazecie bez zgody autora...
    By Slon in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-03-2008, 17:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •