Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vivus Zobacz posta
    @sokolnik mi wyskakuje w x-kom za 329 zł
    @koesh właśnie dlatego tak Cię dopytuję, bo spotkałem się z totalnie przeciwną opinią, że ten ASRock B450M Pro4 to bardzo spoko płyta. Jedyna konkurencja w mATX (cokolwiek to znaczy) to msi B450m mortar. Że ma jakąś tam 3 fazową sekcje zasilania, lepsze radiatory od MSI. Chodzi konkretnie o ten model B450M Pro4 Dlatego tak zgłupiałem, że z pamięciami w każdej płycie mogą być problemy jak się jakiś wybrak trafi.
    Mortar był fajny ( jest fajny do Ryzen 1xxx i 2xxx ) ale też ma za mały eeprom żeby bez problemu działały nowe ryzen 3xxx, mATX czyli mniejsza płyta niż pełny gabaryt ATX można brać jeśli nie ma jakiś kastracji, nie ma sensu brać Asrock jak 40zł drożej masz gigabyte b450 aorus elite.
    Nie sugeruj się jakimiś wybrakami w pamięciach, zresztą na dniach będą pamięci leciały mocno w dół i bierz jak tylko będzie jakaś promocja na crucial 3200 CL16 2x8GB ( szare, białe, czerwone, wszystkie są na świetnych micron E-Die i na w/w aorus elite chodzą na 3600MHz bez ruszania ustawień ).

  2. #42

    Domyślnie

    No ja będę brał 2600 i już taki zostanie chyba. No cena Aouras jest do zaakceptowania, tylko ktoś gdzieś mi ją odradzał i już całkiem zgłupiałem. Ja się nie znam i trudno mi wywnioskować, kto ma rację. Jak dla mnie to Aourus może być jak taki lepszy od Asrocka.

    Serio warto tak bardzo brać 2*8GB zamiast 1*16GB? Ten dual ma tak duże znaczenie? Bo tak sobie rozbuduję za niewielką kasę za kilka lat do 32, potem za gorsze do 64.
    Nie pracuję w Vivus. Testuję promocje pożyczek i piszę opinie. Moja opinia o promocji pożyczki Vivus w Antyhaczyk Promocja Vivus pierwszej darmowej pożyczki.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vivus Zobacz posta
    No ja będę brał 2600 i już taki zostanie chyba. No cena Aouras jest do zaakceptowania, tylko ktoś gdzieś mi ją odradzał i już całkiem zgłupiałem. Ja się nie znam i trudno mi wywnioskować, kto ma rację. Jak dla mnie to Aourus może być jak taki lepszy od Asrocka.

    Serio warto tak bardzo brać 2*8GB zamiast 1*16GB? Ten dual ma tak duże znaczenie? Bo tak sobie rozbuduję za niewielką kasę za kilka lat do 32, potem za gorsze do 64.
    Potrzebne Ci 32 GB? Ok, może potrzebne. Ale 64 GB RAM Ci potrzebne? do czego???
    Kupuj 2x8 bo że względu na dual.
    16 GB to świat i ludzie, wykorzystujes, 30gb Ramu?
    4 x 8 to quad i też będzie elegancko wszystko.

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #44
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Różnica wydajności między jedną koscią, a dwoma/czterema to w grach 40-70% więcej fps, a w użytkowych to nawet nie wiem.

  5. #45

    Domyślnie

    koesh, lepiej 1 czy kilka kości ?

  6. #46
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zysk wydajności dotyczy oczywiście dwóch lub czterech kości.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. Tani zestaw komercyjny.
    By hellbike in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-12-2013, 14:08
  2. Tani zestaw filtrów - jaki???
    By BBall_Freaker in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-11-2009, 22:52
  3. tani zestaw do amatorskiego focenia
    By onufry81 in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 28-01-2009, 15:16
  4. Tani zestaw do makro
    By fil_ftp in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-05-2008, 23:05
  5. Tani zestaw do makro
    By Mark_ in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-06-2007, 18:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •