Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21

    Domyślnie

    Chłodzenie?
    Miałem 2 lata Spartana 3 Pro i radził sobie dzielnie z podkreconym i7 6700K i jakoś nie marudził, kupiłem Dark Rock 4 Pro i jakoś temp proca nie spadły nagle o 20stopni w eksporcie video ha poprawiła się kultura pracy, trochę temp i tyle.
    150 zł to aż nadto na chłodzenie, kup Spartana czy coś podobnego za 80 zł i już, będzie dobrze. 120 zl to już max

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #22

    Domyślnie

    Z tym zasilaczem to pisał mi to ziomek, który nawet w swojej stopce odradza kupowanie SilentiumPC jako firmę krzak i ma tam wrzucone zdjęcie jakiegoś układu, przepalonego czy coś. Że to produkcji SAMA chińskiej fabryki.

    To MSI w takim razie zleję, a ta Asrock b450m pro 4 jest ok?

    Dodatkowego chłodzenia nie zakładałem.
    Nie pracuję w Vivus. Testuję promocje pożyczek i piszę opinie. Moja opinia o promocji pożyczki Vivus w Antyhaczyk Promocja Vivus pierwszej darmowej pożyczki.

  3. #23
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Zasilacze za 2x tyle co podobny SilentiumPC też się psują, u mnie i po znajomych/rodzinie chodzą od lat i to nawet były kupowane w czasach jak firma startowała, a hejt był o wiele większy niż teraz.
    Tego Asrock odradzam, problem z ram.

  4. #24

    Domyślnie

    Też słyszałem same dobre opinie o SPC, chłodzenia, zasilacze, same dobre opinie, że dobre podzespoły a nie jakiś chińskie kondensatory.
    Ja bym kupił zasilacz SPC ale chyba pozostałbym wierny Seasonicowi
    Generalnie nie wymieniam zasilacza bo 3900x pójdzie na 8pin ha

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Tego Asrock odradzam, problem z ram.
    To co ten Gigabyte wybrać Jak nie MSI i nie Asrock?


    SSD mi nie odradzali tylko NVMe, że nie ma sensu, bo tylko przy wielkich plikach jak np. filmy zauważę różnicę.
    Nie pracuję w Vivus. Testuję promocje pożyczek i piszę opinie. Moja opinia o promocji pożyczki Vivus w Antyhaczyk Promocja Vivus pierwszej darmowej pożyczki.

  6. #26

    Domyślnie

    NVMe mam na Samsunga 960 EVO 250gb na system, programy, pliki źródłowe na których obecnie pracuję.
    Czy czuć różnicę? Jakoś specjalnie nie zauważyłem tej różnicy, oczywiście lepiej mieć niż nie mieć i w miarę możliwości finansowych pozbywać się wąskich gardeł...
    Na morele wczoraj widziałem sss NVMe za 250 zł i to chyba 500gb od Adaty. Cena szok. Kupiłbym nawet jakby miał się zepsuć po 5 latach.

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  7. #27
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jako że to budżetowy zestaw to możesz brać jakiegoś SSD 480-512GB SATA np https://www.x-kom.pl/p/486886-dysk-s...-sata-ssd.html ale ja wiem czy warto oszczędzać akurat na tym 70zł ?
    Płytę jak chcesz lepszą to masz gigabyte aorus elite B450.
    Albo MSI na b450 jeśli nie bierzemy pod uwagę zakupu w przyszłości nowszych procesorów ryzen, będzie wyprzedaż tych płyt msi bo producent wprowadził wersje MAX, która współpracuje z 3xxx, moze się trafić np msi b450 tomahawk poniżej 300zł na jakiś wyprzedażach bo coś musza zrobić z tym.

  8. #28

    Domyślnie

    Raczej jak już się będę decydowała na zmianę procesora, to znowu za wiele lat, więc pewnie będą już i tak inne sockety.

    O Gygabyte z kolei komputerowcy mówili, że awaryjne, że kiepska sekcja zasilania, że biosy wredne. No ja mam akurat teraz w starym kompie. Trochę się sypie i cuda się dzieją, ale to już emerytka.
    Nie pracuję w Vivus. Testuję promocje pożyczek i piszę opinie. Moja opinia o promocji pożyczki Vivus w Antyhaczyk Promocja Vivus pierwszej darmowej pożyczki.

  9. #29
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale jaki sens ma zadawanie pytań jak nie chcesz rad ?

  10. #30

    Domyślnie

    Chcę rad i wszystkie uwzględniam. Tylko wiesz, ktoś mi mówi jedno, ktoś inny całkiem co innego, wręcz przeciwnego i teraz muszę wywnioskować kto ma rację? Tylko jak? Niektóre rzeczy mnie nieco zaskoczyły i już zgłupiałem.
    Nie pracuję w Vivus. Testuję promocje pożyczek i piszę opinie. Moja opinia o promocji pożyczki Vivus w Antyhaczyk Promocja Vivus pierwszej darmowej pożyczki.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Tani zestaw komercyjny.
    By hellbike in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14-12-2013, 14:08
  2. Tani zestaw filtrów - jaki???
    By BBall_Freaker in forum Filtry, konwertery, pierścienie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-11-2009, 22:52
  3. tani zestaw do amatorskiego focenia
    By onufry81 in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 103
    Ostatni post / autor: 28-01-2009, 15:16
  4. Tani zestaw do makro
    By fil_ftp in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-05-2008, 23:05
  5. Tani zestaw do makro
    By Mark_ in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 16-06-2007, 18:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •