Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Wilno - komis, używane foto itd

    Będę w Wilnie, pomyślałem więc że może jakieś pleśniaki se kupie.

    Pytanie jednak, czy ktoś zna miejsce warte odwiedzin. Może jakiś bazar z klamotami, albo co. Nastawienie typowo plesniakowe

    W necie nic znaleźć nie potrafię. Pewnie źle szukam.

    Ktoś coś wie?
    Dziękuję.
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Znajomy na Litwie szukał i okazało się że tam już też mają dostęp do netu i mogą sprawdzić ceny na ebay

  3. #3

    Domyślnie

    Ebay ebayem, ale dobry pchli targ nie jest zły.
    Internety mówią, że jeden jest koło centrum handlowego Akropolis, a drugi podobno lepszy w Pamėnkalnis/Tauro kalnas, cokolwiek by to nie znaczyło.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Ebay ebayem, ale dobry pchli targ nie jest zły.
    Internety mówią, że jeden jest koło centrum handlowego Akropolis, a drugi podobno lepszy w Pamėnkalnis/Tauro kalnas, cokolwiek by to nie znaczyło.
    Byłem i tu i tu.
    Dziękuję za informację.

    Wniosek - szkoda czasu. Żadnych ciekawych, starych staroci nie było. W zasadzie, to nie są targi, które zasługują na nazwę "pchli targ".
    Nadzieję miałem, że jakiś się trafi Fed choćby w stanie fabrycznym. Abo co. A tu nic.

    Wizyta na targach przy okazji była, więc czasu jednak nie szkoda. Choć nie kupiłem zupełnie nic. Bo chińszczyzna jest też u mnie na wsi. Więc po co wlec taki kawał drogi...

    Za to Wilno fajne. Polazic popatrzeć. Sztuka sakralna miejscami suuuper. Poza tym, przedmieścia ciekawe bo inne. Ale pleśniakow nie było...nawet w lombardach.
    Pzdr
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  5. #5

    Domyślnie

    Komisy zaopatrzone mnóstwem sprzętu to bardziej na zachodzie, gdzie bogaciej - Austria, Niemcy, uk, wszystko jest.

  6. #6

    Domyślnie

    No dobra.

    Berlin.

    Będę miał czas w sobotę. Gdzie i na jaki targ się wybrać, żeby ciekawie było i fotograficzne klamoty zobaczyć może kupić.

    Ktoś coś?

  7. #7

    Domyślnie

    Nikt i nic?

    Znalazłem parę info w necie, ale miejsc jest tak dużo, że czasu mi zabraknie.

    Jakieś sugestie?

Podobne wątki

  1. Komis foto w Londynie
    By Gio in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-05-2014, 20:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •