Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Aplikacja - transfer zdjęć po wifi

    Mam problem z aplikacją fuji, nie działa połączenie wifi telefonu z aparatem. Konkretnie to chcę zrzucić parę zdjęć na telefon, ale przy wyborze opcji import image w aplikacji camera remote apka zaczyna coś mielić, migają ikony statusu wifi i ostatecznie pojawia się błąd połączenia. Aplikacja aktualna, reinstalowana za dwa razy, mam włączoną lokalizację, wyłączałem transfer danych, próbowałem na oryginalnych i nieoryginalnych bateriach, bluetooth działa ok, zarówno wyzwolenie migawki jak i transfer zdjęć po wyłączeniu aparatu (co mnie nie urządza bo o ile wiem to nie da się wymusić transferu zdjęć zrobionych przed włączeniem tej opcji). Chciałem na szybko wrzucić zdjęcia w internety a zamiast tego ślęczę nad aparatem na urlopie.

    Ktoś coś? Telefon HTC u11, aparat x-e3

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  2. #2

    Domyślnie

    Mam też U11 i ze starymi Fuji działa ok, z XF10 cięzko się dogadywał. Wyłaczyłem bt wtdy jakoś poszło. Może zostaw właczony transfer. Może jak łączy się po bt to telefon łaczy się routerem? A może jak jestes za granicą to może być jakieś ograniczenie.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za ekspresową odpowiedź, niestety wyłączenie bt nie pomaga na szczęście jednak w miarę sprawnie można oznaczyć zdjęcia do ponownego transferu po bt, przerzuciłem zdjęcia w ten sposób. Ta apka to trochę nieporozumienie. Zdjęcie motylka aby nie kończyć negatywnie Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2019_0720_10173800.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	54,0 KB
ID:	28009

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  4. #4

    Domyślnie

    Problemem jest telefon, który nie wie, że ma przełączyć sieć Wi-Fi. Gdy aparat uruchomi swoją sieć, wejdź w telefonie w ustawienia Wi-Fi i wybierz ją ręcznie.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #5

    Domyślnie

    Też tak myślałem, ale jak wchodzę w ustawienia wifi to wyświetla sieć aparatu jako tą aktualnie wybraną. Jeszcze może spróbuję to zrobić poza zasięgiem innych sieci wifi, chociaż chwilowo obejście problemu z ręcznym zaznaczeniem zdjęć do synchronizacji przez bt jest wystarczające.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Wi-fi transfer zdjec
    By jaceko0o in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-11-2019, 23:59
  2. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-06-2018, 11:37
  3. Słaby transfer po wifi
    By manfred in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 149
    Ostatni post / autor: 16-02-2015, 14:28
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-07-2014, 10:45
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-07-2011, 23:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •