Witam serdecznie i proszę o wskazówki,
jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem D70 i od razu postanowiłem wejść w system m42. Bardzo Was proszę o wyrozumiałość i zwracam się z prośbą o podpowiedzi co należy zmienić w ustawieniach aparatu by móc współpracować z obiektywami m42. Zdaje sobie sprawę, że jedynie manualnie można pracować z tymi obiektywami.
Z góry dziękuję za pomoc
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami