Close

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 94
  1. #41
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    W recenzjach portali? Canona (i Nikona) zjechali głównie posiadacze Sony (oni też prowadzą kanały na YT) i forumowicze, którym zresztą się nigdy nie dogodzi.

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    W recenzjach portali? Canona (i Nikona) zjechali głównie posiadacze Sony (oni też prowadzą kanały na YT) i forumowicze, którym zresztą się nigdy nie dogodzi.
    To, że wszędzie widzisz spiskujących Soniarzy to już wiemy Pisaliśmy o pierwszych hands-onach i tak się składa, że Canonowi błędy wytykano od samego początku. Oczywiście nie wszyscy, bo posiadacze Canonów i Nikonów też prowadzą kanały na YT.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Z ostatnich to Canon R i RP. Szczególnie ten ostatni, ale eRce też się dostało.
    Wiesz, wiadomo było że to będzie &^%&^%*^& - nie musieli się nawet specjalnie wysilać. Przecież powszechnie wiadomo, że Canon nie umie robić ani puszek, ani szkieł więc dysonansu poznawczego nie będzie ... Ja raczej byłem w szoku jak czytałem jakieś pozytywne recenzje .
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wiesz, wiadomo było że to będzie &^%&^%*^& - nie musieli się nawet specjalnie wysilać. Przecież powszechnie wiadomo, że Canon nie umie robić ani puszek, ani szkieł więc dysonansu poznawczego nie będzie ... Ja raczej byłem w szoku jak czytałem jakieś pozytywne recenzje .
    Ja nie byłem. W końcu Canon też ma swoich fanów. A co do zasadności tego &^%&^%*^& to odniosłem się tylko do tezy, że niby na początku wszystko i zawsze się tylko zachwala.

    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 18-07-2019 o 15:32

  5. #45
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    .. odniosłem się tylko do tezy, że niby na początku wszystko i zawsze się tylko zachwala.
    Zauważ, że ja pisałem o przedpremierowych recenzjach. Komu producent daje aparaty do recenzowania?
    Potem to oczywiście fanboy marki X zjedzie aparat konkurencji, norma. By wyglądało wiarygodniej wymieni jakąś zaletę. Generaline widac taką zależność (wyjątki bywają, nie przeczę).
    Najbardziej zakłopotani są ludzie, którzy używali kilku systemów i sie przenieśli. A tu nagle "stary" system pokazał cos dobrego.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Zauważ, że ja pisałem o przedpremierowych recenzjach. Komu producent daje aparaty do recenzowania?...
    Nie ma czegoś takiego jak przedpremierowe recenzje. A do testowania przed premierą dostają oprócz ambasadorów także właśnie portale branżowe i niektórzy bardziej "poczytni" jutuberzy. I nawet na portalach nie wychwalano Canona RP. Canon R też nie był hitem recenzentów. Także oczywiście pierwsze recenzje są raczej optymistyczne lub ostrożne (często bazujące na sprzęcie beta więc to normalne), ale nie zawsze ten sprzęt się tylko wychwala. I o tym pisałem.

  7. #47
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    RP i zgoda, bo to kastrat, a oni chcieli rozwoju modelu R. Ja tam widziałem pochwały za pracę AF w ciemnościach, krytykę za brak stabilizacji matrycy (to w sumie cecha, widać ze specyfikacji).

  8. #48

    Domyślnie

    Skoro R nie ma stabilizacji to dziwne żeby dali ją w tańszym modelu. Z tego co pamiętam to RP ma gorszą czułość afu od R wiec o ile to prawda to i tu trochę oszczędzili. Narzekanie ogromne było wśród blogerów, bo liczyli oni na tanią maszynkę do swoich zastosowań a dostali sprzęt maksymalnie okrojony do wideo. Nawet DP AF, czyli to co Canon ma w o wiele tańszych lustrzankach i chyba w M nie działa w 4K. Narzekano na starą matrycę i bardzo słabą baterię. W sumie na co tam nie narzekano

  9. #49
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 771

    Domyślnie

    Mówisz bardzej o odczuciach ludzi po premierze body.
    Nieistotne, robimy OT, ja kończę.

  10. #50

    Domyślnie

    Nie. Sprawdź recenzje na portalach. Oczywiście pokrywa się to częściowo także z opiniami na gorąco z netu. I oczywiście są też tacy, którym RP podpasował.

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Oficjalna informacja
    By Michaelg in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-04-2010, 10:44
  2. OFICJALNA ODPOWIEDZ NIKONA na List otwarty
    By docxxx in forum Serwis
    Odpowiedzi: 98
    Ostatni post / autor: 11-12-2009, 00:46
  3. Oficjalna flaga Kinderlandu
    By emet_b in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-11-2008, 00:23
  4. Adobe Camera RAW 4.6 -- oficjalna
    By stig in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-10-2008, 13:15
  5. Prezentacja nowej lustrzanki Sony w Bunkrze Sztuki
    By mkwiek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 09-08-2006, 21:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •