Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    W tym tkwi wyjątkowość jego fotografii, że żadne elementy nie są przypadkowe.
    Dorabianie ideologii

    Jakbym ta zdjęcie wstawił ja albo Ty, to by było "pojechane" albo zero komentarzy. Ale raczej to pierwsze
    Sama fotka moim zdaniem nic ciekawego w sobie nie ma i choć podobają mi się fotki autora, to jak operuje GO i tematem tak tutaj niczego fajnego nie znajduję.
    Fuji

  2. #12

    Domyślnie

    Cienie niskiego słońca wskazują ten sam kierunek co znak Wiem, że każdy zobaczy, to co chce, albo nie zobaczy nic. I to jest właśnie fajne w fotografii.
    D500, D5100, N 18-105, S 17-50, Tokina 100, Metz 64 af-1, Eizo CS2420

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nachzehrer Zobacz posta
    Jestem pod wrażeniem.

    PS. Twój cień jest efektem zamierzonym ?
    Dziękuję.
    Nie. Ale po pierwsze, kadrując przyjąłem go z dobrodziejstwem inwentarza, ponieważ po drugie bez niego by się nie dało przy tej ogniskowej. Choć kadrowanie zaczęło się z innej perspektywy.

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    W tym tkwi wyjątkowość jego fotografii, że żadne elementy nie są przypadkowe.
    Mateusz, straszny żartowniś z Ciebie... Przecież wszystkie są przypadkowe.

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Dorabianie ideologii

    Jakbym ta zdjęcie wstawił ja albo Ty, to by było "pojechane" albo zero komentarzy. Ale raczej to pierwsze
    Sama fotka moim zdaniem nic ciekawego w sobie nie ma i choć podobają mi się fotki autora, to jak operuje GO i tematem tak tutaj niczego fajnego nie znajduję.
    Mimo tego dziękuję za komentarz. I tak liczy się pierwszy, bo z reguły prowokuje następne. (Tymczasem prekursor znów poległ na ołtarzu swojej krucjaty.)
    A fotka jak fotka - jedna z wielu chwil słabości/kaprysu wrzucenia czegoś innego niż obligatoryjne wodogórochmury. Trolling po prostu. (Nieprawdaż, Rafale?)

    Cytat Zamieszczone przez DeadPixel Zobacz posta
    Cienie niskiego słońca wskazują ten sam kierunek co znak Wiem, że każdy zobaczy, to co chce, albo nie zobaczy nic. I to jest właśnie fajne w fotografii.
    Zobaczyłeś coś, na co sam nie zwróciłem uwagi... Czy to jest właśnie fajne w fotografii? Czasami. Dziękuję po raz drugi.



    PS Jestem zdziwiony, że wątek do tej pory nie został przeniesiony do "Żartu"... Spiritus, nie zabrałeś Neostrady na wakacje?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. elements 13 vs 12
    By hostman22 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-06-2015, 23:52
  2. PS Elements
    By Michalt007 in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 30-09-2014, 13:26
  3. Elements
    By glowki in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-05-2014, 14:22
  4. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-02-2012, 11:23
  5. Photoshop Elements 9 i Premiere Elements 9
    By McSimus in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 02-11-2010, 18:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •