Close

Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 145

Wątek: Zakup d750

  1. #31
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    heh...

  2. #32

    Domyślnie

    Ja kupiłem D 750 w środę i nie narzekam.AF jest spoko robiłem zdjęcia narciarzy wodnych i wyrabiał.Jeżeli był nie trafiony to z mojej winny. Poza tym wykorzystuje jeszcze D 500.
    Nikon D 750 Nikkor 14-24 f/2.8 G Nikkor 24-70 f/2.8 G Nikkor 70-200 f/2.8 G Nikkor 50 f/1.8 G Nikkor 85 f/1.8 G Sigma A 20 f/1.4 Sigma A 24-35 f/2.0 Sigma A 105 f/1.4 Tamron 150-600 G2 Nikon D 500

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    2-3 lata temu używany D4 kosztował z 2x tyle co nowy D750, teraz się praktycznie zrównały cenowo, co jednak "trochę" zmieniło sytuację
    Bezpieczniej jednak kupić nowy korpus D750, niż używany D4 "z małym przebiegiem".
    Nie wiem czy pamiętasz, ale swego czasu wyciekło do sieci oprogramowanie serwisowe do wielu modeli korpusów Nikona i od tamtej pory, nic już nie jest takie, jak wcześniej.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #34

    Domyślnie

    Bezpieczniej to nic nie kupować bo wtedy nic się nie zepsuje

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Bezpieczniej to nic nie kupować bo wtedy nic się nie zepsuje
    No cóż, ja nigdy nie kupuję niczego używanego, szczególnie w Polsce i jakoś na razie źle na tym nie wychodzę.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    No cóż, ja nigdy nie kupuję niczego używanego, szczególnie w Polsce i jakoś na razie źle na tym nie wychodzę.
    Ja za to ostatnie nowe sprzęty kupiłem blisko trzy lata temu i też nieźle na tym wychodzę... Pewne źródło używanego sprzętu nie jest trudne do znalezienia, wystarczy umieć szukać

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    Ja za to ostatnie nowe sprzęty kupiłem blisko trzy lata temu i też nieźle na tym wychodzę... Pewne źródło używanego sprzętu nie jest trudne do znalezienia, wystarczy umieć szukać
    Jakoś mi z używanym nie po drodze, taka karma.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #38

    Domyślnie

    Z tego co pamiętam, a pamięć mam coraz gorszą, to serwisowy soft, który wyciekł kiedyś do sieci nie obejmował chyba modelu D4.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Jakoś mi z używanym nie po drodze, taka karma.
    I masz takie prawo, ale nie musi być to normą. Na przestrzeni ostatnich trzech lat zakupiłem przynajmniej dwadzieścia kilka rzeczy używanych i żadna nie była trafiona, czy uszkodzona. Każda działa do dziś u mnie, albo u nowego właściciela
    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Z tego co pamiętam, a pamięć mam coraz gorszą, to serwisowy soft, który wyciekł kiedyś do sieci nie obejmował chyba modelu D4.
    Też mi się tak wydaje.

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Jakoś mi z używanym nie po drodze, taka karma.
    Dawidzie, tak na próbę odkup coś używanego od siebie i zobacz jak Ci z tym będzie.

Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zakup uzywanego D750 + Tamron 24-70 USD G1
    By xsaren11 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-10-2018, 11:28
  2. Czy D750 jest rzeczywiście tak awaryjny (zakup)
    By KrS in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 06-12-2017, 20:15
  3. Zakup GPS
    By mks33 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 25-08-2010, 15:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •