Witam. Przymierzam się powoli do zakupu stacji graficznej - Apple Power Mac G5 + monitor Cinema Display 23" LCD.
Szczerze powiem - pracowałem kiedyś na iMac'u G3 dość długo - więc nie będę miał problemu z przesiadką z Windowsa na Tigera.
Teraz posiadam PC'ta (także mocnego) ale nadal czuję braki i żółwie tempo jego pracy.
Potrzeby moje - to wygodna praca przy oprogramowaniu Nikon'a, InDesign oraz PS.
Czy ktoś z Was miał doczynienia z tym sprzętem? Chodzi mi głównie o to, czy wydatek z zakupem G5 jest uzasadniony.
Z góry dzięki za pomoc.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami