Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Zakładam, że jest to film rodzinny, prywatny, kręcony na pamiątkę. Zakładam też, że jest to "teledysk" podsumowujący cały wyjazd, i że masz jeszcze więcej filmów, dłuższych pokazujących bardziej szczegółowo poszczególne etapy wyjazdu.
    Dodając do tego, że robisz to pierwszy raz, to napiszę, że film jest bardzo dobry!

    Oczywiście niektóre uwagi kolegów są słuszne i warto je wdrożyć w następnych filmach, ale traktuj to jako szlifowanie czegoś co już jest dobre.
    Patrząc na podobne filmy na youtube, ośmielę się zaryzykować opinię, że Twój film jest w wysokim czubie jeśli chodzi o jakość, pomysł, realizację, estetykę itp. Na pewno w 5% najlepszych. Oczywiście nie popadaj w euforię, bo większość tego typu filmów na YT to zwyczajny syf...

    Podsumowując - ja Twój film obejrzałem z przyjemnością.

    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  2. #22

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie uwagi i komentarze

  3. #23

  4. #24
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    To już jutro - idę spać
    Może do jutra znajdę filmik który może ci się przydać

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Materiał video "na noc"

    https://www.youtube.com/watch?v=idr01rpcSfM

    Pomijajac super zgrabną dziewczynę podejrzyj montaż pod muzykę, dobór ujęć (nie sa to mistrzowskie ujęcia)
    Ale zobacz jaką zgrabną całość tworzą
    Pójdź tropem tego faceta który to robi - ma kilka ciekawych materiałów
    Jeśli ktoś narzeka na muzykę autora postu to ta młucka to jakiś koszmar. Co do samego filmu to sorry ale ma się nijak do autora i zdecydowanie bardziej podchodzi mi jego realizacja jesli nawet nie jest super hiper profesjonalnie zrobiona.

  5. #25

    Domyślnie

    Kompletnie nie zrozumiałeś o czym piszemy/pisałem.
    Muzyka może ci sie nie podobać. Jednak w podlinkowanym materiale obraz tworzy z muzyką pewną całość, opierając się na wspomnieniach wakacyjnych (niezależnie od ich prawdziwości) Cała masa amatorskich ujęć została złożona w opowieść która sie po prostu ogląda. nie chce mi sie wyciągać kawalków gdzie montaż idzie "pod muzykę" co jest dobrze zrobione a u autora postu jest w kompletnej kontrze przez większość czasu.
    Oglądałem ten materiał parę lat tema na vimeo zanim (chyba oficjalnie) trafił na youtuba pod szyldem boba sinclair-a

  6. #26
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ależ oczywiście że zrozumiałem tylko ty nie dopuszczasz że ktoś może mieć inne zdanie. Dla normalnego widza nie ma znaczenia czy muzyka idzie w parze z filmem. Ktoś ogląda materiał i albo mu się podoba albo nie. Tylko onaniści będą wyciągać wszystko na czynniki pierwsze. Poprawne kadrowanie poprawne zgranie muzyki z filmem i tak dalej i tym podobnie

  7. #27

    Domyślnie

    Ahhh o ja gupia pipa onanistyczna
    W sumie... Miliony much nie mogą się mylić?

  8. #28

    Domyślnie

    @manfred chyba przesadziłeś.
    Dbając o szczegóły osiąga się coraz lepszy efekt, i dzięki temu się rozwija.
    Godząc się na bylejakość, albo się pozostaje na tym samym poziomie, albo wręcz się cofa.

    Dotyczy to wszystkiego - fotografii, filmowania, budowania domów, ćwiczeń, gotowania posiłków,... wymieniać można długo.

    Który wariat wybierze autor filmiku, to już jego wola, ale obrażania kogoś że pokazuje jak zrobić lepiej, to nie jest najgrzeczniejsza forma rozmowy.

  9. #29

    Domyślnie

    Biorąc powyższe pod uwagę - bardzo fajnie wyszło .
    Z6 II+N 28-75+N 17-28 +N 70-300 AF-P +FTZ II

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Moj pierwszy film
    By young in forum Video/film
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-07-2017, 12:23
  2. Pierwszy film - Polecany program?
    By drips in forum Video/film
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-06-2014, 10:07
  3. Festiwal, graffiti, pierwszy film
    By hateom in forum Video/film
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-11-2013, 14:04
  4. [DR5000] Nasz pierwszy film wizerunkowy
    By DR5000 in forum Video/film
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 00:48
  5. [ Krajobraz ] Road Trip
    By evilseed in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 13:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •