Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46
  1. #1

    Domyślnie Laptop dla studentki z dobrą gwarancją

    Raz pomogliście to może drugi raz też się uda.

    Rozglądam się za laptopem dla moje Zuzi.
    Musi być lekki max 1,4 kg z baterią , nieduży najlepiej 12 cali no 13 max , matryca ful lHD przyzwoita w akceptowalna kolorów. procesor najlepiej i5 RAM z 8 GB dysk SSD najmniej 256, bez karty graficznej, wystarcza procesor graficzny w głównym procesorze.

    Warunek najważniejszy. Musi mieć prawdziwą światową gwarancję, czyli jakby się zepsuł w Madrycie to tam bez problemu naprawi, a jakby się zepsuł w Londynie to też bez problemu naprawi w serwisie na gwarancji. Który producent daje taką gwarancję, przynajmniej na Europe

    budżet 2500 max 3000zł , jest to możliwe ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #2

    Domyślnie

    Światowa dziewczyna niech kupi za granicą

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #3

    Domyślnie

    tytul mnie rozochocil polecam surface pro 4
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #4

    Domyślnie

    Dell Latitiude 7480 i kolejne z tej serii.
    Cena w zależności od konfiguracji
    3 lata prawdziwego NBD
    14 cali, leciutki, wydajny. Właśnie na niem piszę. Mniejsze FHD chyba nie ma sensu.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #5

    Domyślnie

    A czy to musi być na Win?
    Ja ostatnio kupiłem dla teściowej Acer Chromebook 14. Bardzo prosty, lekki, bateria trzyma około 10 godz. Office też jest od Google ,większość appek z Androida działa.

    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
    D610 , F100 , FA + Arsat 20/2.8 + N 28-105/3.5-4.5 D +S 35/1.4 A + N 50/1.8 G + S 85/1.4 EX DG HSM +N 80-200/2.8 AF-S + T 150-600/5-6.3 G1

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martin123 Zobacz posta
    A czy to musi być na Win?

    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
    Musi być na W10, bo ja jestem administratorem

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Dell Latitiude 7480 i kolejne z tej serii.
    Oj to za gruba kasa. Skuter musiał bym sprzedać

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    3 lata prawdziwego NBD
    14 cali, leciutki, wydajny. Właśnie na niem piszę. Mniejsze FHD chyba nie ma sensu.
    NBD czyli to takie ubezpiecznie na wymianę na nowy.
    Chodzi mi o dobrą gwarę na naprawy ewentualne. Przyjadą do domu zabiorą kompa do naprawy i odbiora

    O czymś takim myślę

    https://www.x-kom.pl/p/444822-notebo...hd.html#Opinie
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Chodzi mi o dobrą gwarę na naprawy ewentualne. Przyjadą do domu zabiorą kompa do naprawy i odbiora
    Dell na niektóre produkty daje gwarancję Premium. Zgłaszasz awarię, w ciągu dwóch dni pojawia się kurier z produktem zastępczym (identycznym). Po odbiorze nowego masz dwa dni na spakowanie i pojawia się kolejny kurier by zabrać ten uszkodzony.

  8. #8

    Domyślnie

    NBD Della oznacza, że pojawia się Pan z kompletem części i na miejscu reperuje laptopa. M.in dla tego mój zespół od 12 lat używa wyłącznie Delli.

    Ten Inspiron jest OK.
    Latitiude 7480 - na Allegro od 3,5kpln
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    NBD Della oznacza, że pojawia się Pan z kompletem części i na miejscu reperuje laptopa.
    Być może jest tak jak napisałeś, bo nie znam tego NBD. U mnie wymieniali produkt na nowy. Co prawda nie był to laptop.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Dell na niektóre produkty daje gwarancję Premium. Zgłaszasz awarię, w ciągu dwóch dni pojawia się kurier z produktem zastępczym (identycznym). Po odbiorze nowego masz dwa dni na spakowanie i pojawia się kolejny kurier by zabrać ten uszkodzony.
    Jak rozkminić tą gwarancję i jakie dokumenty laptop przy zakupie musi mieć, czy może tylko niektórzy sprzedawcy mają takie gwarancje.
    Sprzęcik musi być jak najmniejszy, bo całe czas będzie na serio sprzętem mobilnym.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    NBD Della oznacza, że pojawia się Pan z kompletem części i na miejscu reperuje laptopa. M.in dla tego mój zespół od 12 lat używa wyłącznie Delli.

    Ten Inspiron jest OK.
    Latitiude 7480 - na Allegro od 3,5kpln
    3,5 kzl już optymistyczniej, ale ciągle ponad Zuzi budżet
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. laptop dla studentki
    By robin102 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 21-07-2018, 08:47
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-06-2015, 14:53
  3. Laptop do 3000zł z dobrą matrycą.
    By josephebeloki in forum Komputery
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 23:06
  4. Laptop dla studentki
    By Marek in forum Komputery
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 28-03-2012, 10:49
  5. Laptop z dobrą Matrycą do 2800 zł
    By piopal56 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-05-2010, 13:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •