Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41

    Domyślnie

    Widzę że co osoba to różne podejście. Wg mnie warto mieć osobną systemowa. To o czym piszesz wynika tylko z posiadania zbyt małej pojemności dysku

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ryw Zobacz posta
    Na chwilę zainstaluj darmową wersję http://download3.easeus.com/free/epm.exe podziel, wyrzuć i już - jeżeli nie chcesz trzymać na stałe.
    Żadna wersja Windowsa nie oferowała zmniejszania partycji systemowej po zainstalowaniu systemu.
    Kurde no dzięki a co tam jest pod tym linkiem, nie jakiś robal czy inny świrus ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #43

    Domyślnie

    Drugi raz jednak laptopka z takim nowoczesnym niskonapięciowym procesorem jak w tym Asusie bym nie kupił. Przy lajtowym używaniu typu word, internet zegar chodzi na 1,6 -1,7 GHz czyli subiektywne odczucie, że wszystko dzieje się chyba wolniej niż na laptopie z i5 sprzed 6 lat gdzie zegar chodzi na 2,6 GHz.
    Ot mi nowoczesność kurna olek i jeszcze za tyle kasy. Pewnie ze 10-20 W mniej prądu żre i matryca ładniej świeci.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 30-07-2019 o 11:30
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Drugi raz jednak laptopka z takim nowoczesnym niskonapięciowym procesorem jak w tym Asusie bym nie kupił. Przy lajtowym używaniu typu word, internet zegar chodzi na 1,6 -1,7 GHz czyli subiektywne odczucie, że wszystko dzieje się chyba wolniej niż na laptopie z i5 sprzed 6 lat gdzie zegar chodzi na 2,6 GHz.
    Ot mi nowoczesność kurna olek i jeszcze za tyle kasy. Pewnie ze 10-20 W mniej prądu żre i matryca ładniej świeci.
    Może porównaj czas pracy obu urządzeń Sorry, nie można mieć wszystkiego w jednym Zresztą jak chcesz żeby chodził na maksa to skonfiguruj odpowiednio tryb zasilania.

  5. #45

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego jaki procesor. Ja się przesiadłem rok temu z czteroletniego wysokowydajnego i7 (cztery rdzenie) na niskonapięciowe i7 (dwa rdzenie). Normalnie działa 1-2Ghz, pod obciążeniem >3,1GHz.
    W normalnej pracy wszystko śmiga, dłużej trwa eksport z LR 600 zdjęć z D850 . A bateria starcza na kilka godzin i mam coś o wymiarach ultrabooka. Więc ja akurat polubilem serię U.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Kurde no dzięki a co tam jest pod tym linkiem, nie jakiś robal czy inny świrus ?
    Nie, to całkiem darmowa wersja menedżera partycji (sam używam ich wersji płatnej, bo muszę...). Do zmiany rozmiaru idealna zabawka. Oczywiście, co tam chińskie oprogramowanie kradnie z komputera, to nie wiem - ale kradną wszyscy, więc już się pogodziłem

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne wątki

  1. laptop dla studentki
    By robin102 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 21-07-2018, 08:47
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-06-2015, 14:53
  3. Laptop do 3000zł z dobrą matrycą.
    By josephebeloki in forum Komputery
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 23:06
  4. Laptop dla studentki
    By Marek in forum Komputery
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 28-03-2012, 10:49
  5. Laptop z dobrą Matrycą do 2800 zł
    By piopal56 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-05-2010, 13:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •