Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    No jak z mojej perspektywy w firmach w których pracowałem królowały HP i DEL i były drogie i mówiono, że to najlepsze komputery

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Jest jakieś LENOVO 13 calową matrycą ? Nie może być większy, bo to prawdziwie mobilne zastosowanie będzie.
    Dobrze napisałeś "królowały". To se ne vrati

    Z Lenovo w tym przedziale masz w zasadzie tylko E31 (linia biznesowa ale nie topowa) https://allegro.pl/oferta/laptop-len...pro-7546494865
    Link przykładowy, nie żebym polecał sprzedawcę.

  2. #22

    Domyślnie

    Biznesowe Lenovo na 100% są 13'. Jakość ok, pytanie czy się spodoba. Trwałość bardzo ok, żona ma służbowe 13' od lat.
    HP to jak dla mnie od ładnych paru lat marketowy shit

  3. #23

    Domyślnie

    To zależy które HP. Linie biznesowe są bardzo dobre.


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ryw Zobacz posta
    Dobrze napisałeś "królowały". To se ne vrati

    Z Lenovo w tym przedziale masz w zasadzie tylko E31 (linia biznesowa ale nie topowa) https://allegro.pl/oferta/laptop-len...pro-7546494865
    Link przykładowy, nie żebym polecał sprzedawcę.
    To Lenovo to chyba jakiś staroć? Przynajmniej DDR3 na to wskazuje.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    To Lenovo to chyba jakiś staroć? Przynajmniej DDR3 na to wskazuje.
    Fakt 1600 MHz na pamięci. Ramka ekranu wielka jak na starym telewizorze

    Jeszcze takie nurtujące pytanie. Jak żyć z tak małym dyskiem ledwo 256 GB nawet jeśli to jest SSD Wszelakie większe dane przechowywać na przenośnym dysku zewnętrznym podłączanym po USB
    Mozę to bez sensu i trzeba kupić z konfiguracja 480 GB
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #26

    Domyślnie

    Rzuć okiem na Lenovo 330s w wersji 14 cali. Tam masz dwie zatoki na dyski.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Rzuć okiem na Lenovo 330s w wersji 14 cali. Tam masz dwie zatoki na dyski.
    Pewnie o tym wspominasz ? To mocno stary model ?
    https://www.x-kom.pl/p/486902-notebo...l#Specyfikacja
    To był by najlepszy wybór jak czytam. Matryca matowa, dysk 512 GB i cena spoko tylko, że z tych trzech co rozważam to już byczej wielkości lapek, o prawie 4 cm na jednym boku większy od HP. Kurde i gwara Door-to-door 24 miesiące to dobra sprawa chyba
    Nie znam marki Lenowo poza przelotnym kontaktem z jakimś lipnym komunijnym tabletem.
    Przyzwoite to laptopy są ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Przyzwoite to laptopy są ?
    Lenovo kupił produkcję laptopów od IBM, przejął ich topową serię biznesową czyli ThinkPad i niewiele tam popsuł w kolejnych generacjach.
    Bardzo przyzwoite wykonanie i dobry serwis. Linie niższe to ich własne projekty, ale biorą sporo z powyższych.
    U mnie Lenovo sprawiły najmniej kłopotów, porównywalnie z Dell'em.
    Obecnych HP nie rozważam nawet w ramach prezentów komunijnych

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Pewnie o tym wspominasz ? To mocno stary model ?
    https://www.x-kom.pl/p/486902-notebo...l#Specyfikacja
    To był by najlepszy wybór jak czytam. Matryca matowa, dysk 512 GB i cena spoko tylko, że z tych trzech co rozważam to już byczej wielkości lapek, o prawie 4 cm na jednym boku większy od HP. Kurde i gwara Door-to-door 24 miesiące to dobra sprawa chyba
    Nie znam marki Lenowo poza przelotnym kontaktem z jakimś lipnym komunijnym tabletem.
    Przyzwoite to laptopy są ?
    Tak, o tym modelu. Ale niekoniecznie tej konfiguracji. Aczkolwiek jeśli taka Ci odpowiada to spoko. Nie wiem, xy stary model, ale jeśli to raczej niezbyt stary bo na 8ej generacji Intela. Przyjemne podzespoły. Mam 3 produkty Lenovo- dwa laptopy i tablet. Trzeci laptop też raczej będzie tej marki, właśnie 330s.

  10. #30

    Domyślnie

    Co myślicie o laptopach Huuwaei , konkretnie taki pan sprzedawca zaproponował, że niby dobry i w ogóle świetnie wykonany, że tani na poniedziałek mają przywieść do salonu
    https://www.x-kom.pl/p/479367-notebo...win10-fhd.html

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Tak, o tym modelu. Ale niekoniecznie tej konfiguracji. Aczkolwiek jeśli taka Ci odpowiada to spoko. Nie wiem, xy stary model, ale jeśli to raczej niezbyt stary bo na 8ej generacji Intela. Przyjemne podzespoły. Mam 3 produkty Lenovo- dwa laptopy i tablet. Trzeci laptop też raczej będzie tej marki, właśnie 330s.
    Gabarytowo niestety za duży.

    Ten zamówiliśmy,
    https://www.x-kom.pl/p/468781-notebo...n10-szary.html
    przyszedł do sklepu napaleni pojechaliśmy a tu zonk, laptop ciemny jakby mało ładny , a to dla dziewczyny
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. laptop dla studentki
    By robin102 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 21-07-2018, 08:47
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-06-2015, 14:53
  3. Laptop do 3000zł z dobrą matrycą.
    By josephebeloki in forum Komputery
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 23:06
  4. Laptop dla studentki
    By Marek in forum Komputery
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 28-03-2012, 10:49
  5. Laptop z dobrą Matrycą do 2800 zł
    By piopal56 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-05-2010, 13:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •