Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46
  1. #11

    Domyślnie

    Oj, ale nie wiem czy znajdziesz coś w takim budżecie :nowy +gwarancja+lekki i pewnie szybki . Te tańsze laptopy nie są zazwyczaj lekkie, a tą gwarancję pewnie producent (sklep) daje do tych droższych

    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
    D610 , F100 , FA + Arsat 20/2.8 + N 28-105/3.5-4.5 D +S 35/1.4 A + N 50/1.8 G + S 85/1.4 EX DG HSM +N 80-200/2.8 AF-S + T 150-600/5-6.3 G1

  2. #12

    Domyślnie

    Niestety jest problem ten co wymyśliłem i cena odpowiada i konfiguracja i matryca też jest za duży nie wchodzi do torebki Zuzi. Ratujcie trzeba z 1 cal mniejszy na ekranie, na obudowie ze 2 cm mniejszy.
    Ten miał być kupiony.
    https://www.sferis.pl/laptop-dell-in...-win10-p608219
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #13

    Domyślnie

    Szukaj dell inspiron 3000 2w1, ma 13", i5 lub i7, spełnia wymagania i może gdzieś uda Wam się wyrwać nowy do 3000zł.
    ;]

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Niestety jest problem ten co wymyśliłem i cena odpowiada i konfiguracja i matryca też jest za duży nie wchodzi do torebki Zuzi. Ratujcie trzeba z 1 cal mniejszy na ekranie, na obudowie ze 2 cm mniejszy.
    Ten miał być kupiony.
    https://www.sferis.pl/laptop-dell-in...-win10-p608219
    Trzeba zmienić torebkę

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #15

    Domyślnie

    Panowie, Kochani ! a jakby z tych dwóch wybrać, bo tym tygodniu muszę kupić to który ? Nigdy tak markowego u nas nie było HP czy DEL zawsze jakieś Asusy, Acery, Msi.

    Proszę luknijcie, bo może czegoś nie wiem, nie rozumiem.

    ten za 2900zł
    https://www.x-kom.pl/p/468742-notebo...ps.html#Opinie

    czy ten tez za 2900 zł
    https://www.x-kom.pl/p/444822-notebo...win10-fhd.html

    Jakoś bliżej nam do pierwszego czyli HP, bo jakby ciut wydajniejszy procesor i laptop minimalnie, ale jednak pudełko-obudowa ciut mniejsze od Dela, HP cieńsza ramka, ciut lżejszy, ale kurde ta błyszcząca matryca
    Któreś się psują bardziej, któreś mniej ?
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 08-07-2019 o 08:40
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #16

    Domyślnie

    Kupuję do swojej roboty wszystkie trzy "markowe" - Dell, HP i Lenovo w wersjach biznesowych i moim zdaniem najporządniej wykonane są jednak Dell'e i żadnych problemów z serwisem. Z HP bywa różnie... Za to Lenovo, którego nie rozważasz (seria T) ma absolutnie najlepsze klawiatury jak dla mnie.
    Zdecydowanie nie bierz błyszczącej matrycy.
    Różnice w wydajności między tymi dwoma, które podałeś są nieistotne.

  7. #17

    Domyślnie

    HP markowy? Koniec świata

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    HP markowy? Koniec świata
    Wyraźnie napisałem: "markowy"

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ryw Zobacz posta
    moim zdaniem najporządniej wykonane są jednak Dell'e i żadnych problemów z serwisem. Za to Lenovo, którego nie rozważasz (seria T) ma absolutnie najlepsze klawiatury jak dla mnie.
    Podpisuję się pod tym. Dołożę, że chyba w większości Lenovo są świetne klawiatury.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    HP markowy? Koniec świata
    No jak z mojej perspektywy w firmach w których pracowałem królowały HP i DEL i były drogie i mówiono, że to najlepsze komputery

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Ryw Zobacz posta
    ... Za to Lenovo, którego nie rozważasz (seria T) ma absolutnie najlepsze klawiatury jak dla mnie.
    Jest jakieś LENOVO 13 calową matrycą ? Nie może być większy, bo to prawdziwie mobilne zastosowanie będzie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Ryw Zobacz posta
    Zdecydowanie nie bierz błyszczącej matrycy.
    .
    Teraz mamy w dwóch laptopach w domu, dajem radę, ale każdy mowie nie bierz, nie bierze dlaczemu ? W monitorze dużym do obróbki zdjęć mam oczywiście mat, ale jak coś trzeba zrobić na lapku, na błyszczącej to oczu nie wypala
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. laptop dla studentki
    By robin102 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 281
    Ostatni post / autor: 21-07-2018, 08:47
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 30-06-2015, 14:53
  3. Laptop do 3000zł z dobrą matrycą.
    By josephebeloki in forum Komputery
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 23:06
  4. Laptop dla studentki
    By Marek in forum Komputery
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 28-03-2012, 10:49
  5. Laptop z dobrą Matrycą do 2800 zł
    By piopal56 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-05-2010, 13:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •