Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Redragon

  1. #1

    Domyślnie Redragon

    Pytanie. Spotkał się ktoś z tą marką?

    Jak na złość zaczyna mi i myszka i klawiatura padać. A w x-komie jest fajny zestawik z tej firmy: myszka+ klawiatura+ słuchawki.

    Po Natecu mam trochę opory przed kupowaniem czystej chińszczyzny. Może lepiej coś z A4tech i Tracera szukać, jak do tej pory?

    PS. W nazwie wątku nie ma błędu.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #2

    Domyślnie

    A chcesz światełka czy dobry sprzęt? Jak nie chcesz wydać na mechanika i myszkę z solidną ilością przycisków (roccat - z ich shiftem jest super) to poszukaj czegoś z biurowych linii - będzie solidniej.

  3. #3

    Domyślnie

    Mechaniki są trochę poza budżetem, niestety.
    Choć za świecącym sprzętem nie przepadam, tak za podświetlane klawisze bym się nie obraził.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2018
    Miasto
    Poręba Wielka
    Posty
    80

    Domyślnie

    Polecam przejść na bezprzewodowy zestaw. Logitech K230 + Shiru silent mouse i masz idealny zestaw do pracy.

  5. #5

    Domyślnie

    Czytałem że w biedronce wystawiono swego czasu tanie mechaniki a podświetlenie zawsze można wyłączyć. Za to lepiej się stuka po takim klawcu, zwłaszcza jak szukasz czegoś pod granie bo takie odnoszę wrażenie patrząc na zestaw.
    Ja tam wole kabel niż radiowo i ceny są przystępniejsze oraz mniej do zepsucia. Obecnie nawet Chinczyki się wyrobiły ale warto poczytać na forach gamingowych o konkretnych setach bo czasem taki Chinczyk ma bardzo dobre bebechy tylko nie płacisz za markę.
    Druga sprawa to kwestia sterowników, wsparcia itd.

    Więc wszystko zależy co masz zamiar tym robić, tylko klepać teksty na forum czy coś więcej?

  6. #6

    Domyślnie

    Zastosowania ogólne, że się tak wyrażę.
    Trochę grania, trochę klepania.
    I też preferuję kablowe.
    Znalazłem test klawiatury redragona ale mechanicznej...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #7

    Domyślnie

    No to kup mechanika będziesz zadowolony. Zresztą klawiatura to wydatek na lata i można powiedzieć jednorazowy. Saiteka używałem przez 8 lat aż zmieniłem na mechanika z ciekawości niż konieczności.
    Mechaniki mocno potaniały, piszę i gra się na nich trochę lepiej ale to jeszcze zależy od ich typu. Poza tym nie zblokujesz klawiatury wciskając więcej klawiszy jednocześnie.

    Mychy natomiast mocno przerabiałem A4tech, Logitech, saitek od 3 lat jak dobrze pamiętam siedzę na Roccat Tyon. Dziś jest masa dobrego sprzętu nawet firm trzecich ale to już szukać trzeba na formach graczy. Przewaga takiego logitecha i innych brandów to sterowniki, personalizacja i profile.

  8. #8

    Domyślnie

    W tej chwili używam mychę tracera, model Ghost. 6 lat.
    I chyba przełączniki już się kończą, bo potrafi sama z siebie dwuklika zapodać.
    Dobre jest w niej to, że działa bezproblemowo na praktycznie każdej powierzchni, więc nie muszę się z podkładkami użerać.
    Najprawdopodobniej na drugim ghoscie się skończy.
    A co do klawiatury, może przemyślę tą mechaniczną.
    Dzięki za podpowiedzi.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #9

    Domyślnie

    Fakt kiedyś był problem z działaniem lasera na różnych materiałach. Tak z ciekawości w co pykasz bo wątpię że w mortala grasz na myszce i klawiaturze

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    bo wątpię że w mortala grasz na myszce i klawiaturze
    No właśnie, na klawiaturze pykam. Trochę zabawy było w ustawianie klawiszy.
    W sumie mało. Ostatnio Wiedźmin 1 i 2, trochę World of Warships.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •