Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Plenerowo w Tatrach z Anią i Łukaszem

    Hej, w miniony poniedziałek wybrałem się na plener ślubny z Anią i Łukaszem nad Szczyrbskie Jezioro.
    Niby byłem w tym miejscu już lekko 15 razy, ale takie warunki jakie zastaliśmy w tym dniu przeszły moje oczekiwania!
    Zapraszam do obejrzenia zdjęć.


    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    9

    10

    11

    12

    13

    14

    15

    16

    17

  2. #2

    Domyślnie

    Początek średnio mi podchodzi, ale od "dziewiątki" do samego końca jest rewelacja. Po prostu miazga w porównaniu do workflow "oklepanego" przez większość ślubniaków. Jedne z najlepszych zdjęć tej tematyki jakie widziałem na tym forum.

  3. #3

    Domyślnie

    Whoaaa, mistrzostwo! Mnie się cały set bardzo podoba. Kolory genialne, światło jeszcze lepsze!

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2018
    Miasto
    Poręba Wielka
    Posty
    80

    Domyślnie

    Czapki z głów. Te zdjęcia są FENOMENALNE !!!

  5. #5

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia - jak dla mnie amatora. Robią wrażenie. Oddają emocje - Ci młodzi ludzie rzeczywiście się kochają. Ładna sceneria. Ładne światło. Klimat fantastyczny - tu jakieś mgły...
    Może na zdjęciu 2 mina panny młodej mówi - czego ten fotograf ode mnie wymaga - w takiej długiej sukience iść w plenerze???

    No i do tego setu brakuje mi ujęcia, gdy Młodzi spojrzą w obiektyw i potwierdzą swoimi oczami - TAK - jesteśmy szcęśliwi.

  6. #6

    Domyślnie

    Druga część cyklu bardzo fajna, ale czy tylko mnie śmieszy początek? Pani w sukni z trenem i pan w muszce i gajerze na górskim szlaku... Nazwać to kiczem to nic nie powiedzieć. Ludzie naprawdę tego oczekują? Taka moda? Bez obrazy, serio pytam.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sosnowy Zobacz posta
    Druga część cyklu bardzo fajna, ale czy tylko mnie śmieszy początek? Pani w sukni z trenem i pan w muszce i gajerze na górskim szlaku... Nazwać to kiczem to nic nie powiedzieć. Ludzie naprawdę tego oczekują? Taka moda? Bez obrazy, serio pytam.
    Pierwszy raz widzisz zeby ktoś robił sesje ślubne w Tatrach ? Przecież od dziesiątek robi sie takie sesje

    Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

  8. #8

    Domyślnie

    Kurczę, średnio mi podchodzi. Trochę ciemno i nie do końca leży mi ta "presetowa" obróbka - tym bardziej, że - jeśli mnie pamięć nie myli - jesteś świetnym landszafciarzem i potrafisz wyczarować świetne, naturalne, nasycone kolory. Temat jest ciężki - ludzie to nie modele, światła się nie wybiera. Sam ostatnio próbuję się z tematem z różnym skutkiem.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    potrafisz wyczarować świetne, naturalne, nasycone kolory.
    I właśnie to jest cały plus powyższych zdjęć- autor nie walczył z warunkami, nie czarował...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piotrekcoleman Zobacz posta
    Pierwszy raz widzisz zeby ktoś robił sesje ślubne w Tatrach ? Przecież od dziesiątek robi sie takie sesje
    Wydawało mi się, że piszę po polsku Nie chodzi mi o to, że w Tatrach, tylko że kilka pierwszych jest na stromej ścieżce/szlaku. Pasuje to do sukni z trenem i muszki jak pięść do nosa. Dlatego zapytałem, czy taka moda. W sumie głupie pytanie z mojej strony - wycofuję je. Przecież fotograf ma sprzedawać zdjęcia, a nie kształtować gusta.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Ania i Stanisław - plenerowo...
    By franz55 in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-08-2020, 23:43
  2. ~ Plenerowo - Ania i Szymon ~
    By mswilk in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 02-08-2013, 12:35
  3. Ania i Bartek plenerowo
    By simil in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 11-09-2011, 18:05
  4. Tomek i Ania - plenerowo
    By fotoMichal in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-07-2010, 15:00
  5. [ Krajobraz ] Plenerowo w Tatrach
    By Sławomirowski in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 11-06-2010, 09:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •