Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: lot + hotel

  1. #1
    ksh
    Gość

    Domyślnie lot + hotel

    Może ktoś spotkał się z dobrze działającym serwisem, który łączy rezerwacje lotów z hotelami ale na zasadzie łączenia dwóch lub więcej miast ?

    Przykład:
    - lot z miasta A do miasta B
    - trzy noclegi
    - lot z miasta B do miasta C
    - trzy noclegi
    - lot do miasta A

    esky nie ma takiego łączenia chyba że jakoś to inaczej się robi, momondo niby ma ale wyniki są tak zmielone i rozwalone że nie ma szansy tego sklecić w całość bo wrzuca jakieś kosmicznie drogie loty ignorując np ryanair, który jest normalnie dostępny.
    Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie kupić wszystko osobno ale chodzi o pakiet całości w jednej rezerwacji.

  2. #2

    Domyślnie

    Wiele razy próbowałem takich rezerwacji (multi city, multi destination, czy jak tam zwą). Raz, słownie: jeden raz, udało mi się kupić taki bilet, gdzie cena wyszła taniej niż bilety rezerwowane osobno, choć wynikało to raczej z użycia lokalnych stron przewodnika. Dużo się zmienia, różne serwisy się pojawiają, może jednak coś znajdziesz. Zacznij od google flights, przynajmniej będziesz wiedział jakich połączeń i przewoźników szukać. Możesz też popatrzeć/popytać na forum fly4free, czasem pewne przeglądarki są gwiazdą jednego sezonu

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tzn ja już mam całą listę połączeń i upatrzone hotele ale taniej wychodzi zaplanować każde miasto osobno w innych terminach niż połączyć to w całość.
    Wszystko się wysypuje w momencie jak powrót nie jest do miasta początkowego.

  4. #4

    Domyślnie

    Tanie linie są wtedy lepsze.

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Może ktoś ma jakieś polecania, refy, kody, zniżki na hotele/loty na znanych portalach to można by się tym wymieniać itd.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    esky nie ma takiego łączenia chyba że jakoś to inaczej się robi, momondo niby ma ale wyniki są tak zmielone i rozwalone że nie ma szansy tego sklecić w całość bo wrzuca jakieś kosmicznie drogie loty ignorując np ryanair, który jest normalnie dostępny.
    Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie kupić wszystko osobno ale chodzi o pakiet całości w jednej rezerwacji.
    Nie ma czegoś takiego jak jedna rezerwacja u różnych przewoźników. Ryanair dopiero startuje z lotami łączonymi przez wybrane porty. Możesz wyszukać loty w jakimś serwisie, ale rezerwacje trzeba zrobić samemu. Nie przez te serwisy, bo dopłacisz.

    Co do noclegów, to na booking jest system poleceń oraz bony o wartości 100 zł. Ale podnieśli próg wartości rezerwacji do 550 zł. Ja mam zarezerwowanych 7 noclegów z tymi bonami jeszcze z progiem 350 zł.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  7. #7

    Domyślnie

    Czasem kumaty agent, dobry w Amadeus (czy jak tam się zwał popularny u nas system globalnej dystrybucji biletów) potrafił połączyć różne bilety. Dziś, w dobie rezerwacji internetowych raczej o to trudno. Można jeszcze próbować na lotnisku, w okienku linii początkowej lub przy odprawie, w systemie można zdziałać dużo, pytanie, czy komuś będzie się chciało i czy potrafi. Zależy też jakie linie, bo oczywiście tzw. tanich to raczej nie dotyczy.

  8. #8
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tzn można na momondo zacząć robić rezerwacje na loty ale wyszukuje tragicznie źle, pomija loty, które w pojedynczym wyszukiwaniu są, a w multicity już ich nie wrzuci, potem rezerwacje noclegów można z tym powiązać, jakby działało to ok ale nie działa
    eSky loty multicity też ma ale nie bierze pod uwagę rezerwacji do tego.
    Szkoda że nie ma opcji koszyka że wybieram lot nr1 lot nr2 itd, nocleg tu, nocleg tam, wrzucam do koszyka i sobie wyliczają łączną kwotę.

  9. #9

    Domyślnie

    Napisz może jakie destynacje i w jakie linie celujesz, może ktoś ma doświadczenia.

  10. #10
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Planuje połączenie Porto z Lizboną bo widzę że do obu miast lata ryanair i ma też codziennie dwa loty między tymi miastami, można by to zgrać że lecę najpierw do Porto na kilka dni i potem lecę do Lizbony na kilka skąd wracam.
    Póki co łatwiej wrócić do Krakowa i lecieć do drugiego miasta

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Hotel
    By Jędrula in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-10-2014, 20:47
  2. [ Architektura ] Hotel
    By sokolnik in forum Architektura
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-09-2014, 09:57
  3. [ Architektura ] Hotel.
    By damian.dab85 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-10-2012, 16:47
  4. [ Architektura ] Hotel
    By pes in forum Architektura
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-07-2011, 13:08
  5. [ Architektura ] Parkingowy hotel...
    By Inkognito in forum Architektura
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 24-02-2010, 18:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •