Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: "Wyprawa"

  1. #1

    Thumbs up "Wyprawa"



    Cześć.
    "Wyprawa"
    Krótka historia jednego zdarzenia. Pierwsza "reżyserowana podróż" z wątkiem zdrowotnym
    To też mój pierwszy film, nie nagrany kamerą sportową. Przy okazji sesji zdjęciowej, nagrałem kilka "zaplanowanych" wcześniej ujęć.
    Kiedy Marchewa (lektor) użyczał swojego głosu do tamtego filmu, przesłał też plik ze swoją wersją mojej podróży. Od razu wiedziałem, że z tego coś będzie. I coś wyszło
    Jeśli ktoś widział "O górach, drodze w chmurach i o kłopocie w błocie", ten dostrzeże parodię tamtej podróży. To taki film pełnometrażowy z Bałkanów i dalej, motocyklem.
    Wszystkie ujęcia pochodzą z Nikona D750 i Nikkora 35-70 f/2.8 z wypożyczalni. Wcześniej nie miałem do czynienia z tak zaawansowanym aparatem. Na co dzień fotografuję D90-tką.
    Dlatego też idealnie nie jest ale... Pierwsze koty za płoty, jak mawiają właściciele psich hodowli
    Miłego oglądania.


  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo mi się podobało!!!!
    Dobre ujęcia, dobry głos i dobór słów. Super!

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dobre!
    Gratulacje dla autora narracji!

    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  4. #4

    Domyślnie

    No, extra Panie. Dobra reklama Marlborasów...
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  5. #5

    Domyślnie

    Fajnie, a dlaczego głos tylko z offu?
    Jako widz chciałbym też bliżej zobaczyć bohatera, dla opowiedzianej historii mogłoby być korzystniej gdyby ten facet walczył z sobą że może rzuci palenie, że pojedzie jutro i w końcu nie wytrzymuje i jednak jedzie do sklepu.
    Brakuje mi też więcej obecności mordercy, a co gdyby to był sprzedawca ze sklepu?

  6. #6

    Domyślnie


    To zabawa była. W zasadzie przypadek. Tą krótką historię można było oczywiście rozszerzyć do Twoich dobrych pomysłów ale przy nagrywaniu nawet nie wiedziałem czy cokolwiek powstanie z tego a i doświadczenie miałem jeszcze mniejsze niż teraz. No i żadnego mikrofonu. Tak więc wyszło co wyszło.

  7. #7

    Domyślnie

    To jak na przypadek, to petarda!

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 21:27
  2. [ Przyroda ] Pierwsza "wyprawa"
    By MateuszB in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-12-2012, 01:51
  3. Odpowiedzi: 95
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 08:26
  4. [ Reportaż ] Rekonstrukcja historyczna "WRZESIEŃ 1939 NA ŻYWIECCZYŹNIE" Obrona fortu "WĘDROWIEC"
    By kd78 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-07-2009, 12:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •