Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    A widzisz, teraz już wiem czego mi w zdjęciu brakowało - wiedzy.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #12

    Domyślnie

    Lubię podglądać przyrodę. Na szczęście miałem dobre nauczycielki biologii które umiały przekazać wiedzę w postaci różnych ciekawostek.
    A jak czegoś nie wiem, to pytam Żony - biolog, siostry - biotechnolog, albo kolegów i koleżanki z pracy - mikrobiolodzy, weterynarze i inni zootechnicy. W każdym bądź razie mam kogo spytać o funkcjonowanie świata, zamiast czytać herezje o mutacjach, chemi trailsach czy płaskiej ziemi w internecie .

    Dzięki temu wiele rzeczy z pozoru bez sensu, okazuje się niezwykle ważną częścią świata. Później patrzysz na coś i przypominasz sobie rzeczy o których czytałeś w podręczniku. Zaczynasz rozumieć siły rządzące światem i uświadamiasz sobie że jesteś tylko jednym z organizmów żyjących na ziemi. Że jesteś po prostu gatunkiem zwierzęcia. Bardzo sprytnym, ale jednak mogącym zniknąć. Widzisz że gdyby nie było ludzi, to przyroda spokojnie sobie poradzi.
    Te mrówki, mszyce czy ważki nawet by nie dostrzegły naszego wyginięcia.
    Ostatnio edytowane przez tbogdanowicz ; 16-06-2019 o 20:37

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Pasterz
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 31-07-2010, 22:41
  2. [ Krajobraz ] Pasterz
    By remy_g in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-06-2010, 19:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •