Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    W żaden sposób nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
    Obrażanie odbiorców nie jest uzasadnieniem swojej koncepcji.
    Szkoda.

    "sesji w koncepcji high-fashion, mającej przede wszystkim przykuwać uwagę"

    Przy takim założeniu można pokazać cokolwiek. Przykuć uwagę można np. sikając w miejscu publicznym.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #22

    Domyślnie

    Na stronie firmy
    https://rainboosport.com/campaigns/
    nie widzę powyższych zdjęć.
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hellbike Zobacz posta
    Niestety nie macie nic wspólnego z fotografią artystyczną, ani z fotografią mody, która tej artystycznej jest bardzo blisko. Robicie zdjęcia, które w najlepszym przypadku mogą zdobyć dużo lajków na instagramie, ale w przypadku z konfrontacji z edytorami magazynów czy art directorami marek, wzbudziłyby dosłownie śmiech.

    OK - Ludzie zgromadzeni tutaj się nie znają - to już ustaliłeś.

    Idąc Twoim tokiem dedukcji produkty tej marki dedykowane są do tego 1% społeczeństwa, które ma tą wysublimowaną duszę i potrafi docenić "te coś" - nie dla plebsu
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hellbike Zobacz posta
    nie 99% społeczeństwa, lecz 99% użytkowników fotograficznych fór internetowych. Niestety nie macie nic wspólnego z fotografią artystyczną, ani z fotografią mody, która tej artystycznej jest bardzo blisko. Robicie zdjęcia, które w najlepszym przypadku mogą zdobyć dużo lajków na instagramie, ale w przypadku z konfrontacji z edytorami magazynów czy art directorami marek, wzbudziłyby dosłownie śmiech. Jest całe mnóstwo osób, które są zachwycone moimi zdjęciami. Po prostu nie są to użytkownicy miejsc takich jak to, tylko np. ludzie z wykształceniem artystycznym, lub, no, po prostu posiadający gust. Jedni słuchają radia eska, inni chodzą do opery. Wy jesteście radiem eska, listami do M, 50 twarzami graya świata fotografii.
    Czyli jesteśmy "my" ignoranci i "Ty" artysta - tylko nierozumiany. Brawo - bełkot "artysty" z Floriańskiej.
    To słuchaj się dalej ludzi "z wykształceniem artystycznym, lub, no, po prostu posiadający gust" bo oczywiście na tym forum takich nie ma. I gadaj tylko z ludźmi, którzy Cię chwalą, bo innymi nie warto.
    Pędź na drodze samozachwytu, nieomylności i odrzucenia krytyki - powodzenia.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hellbike Zobacz posta
    nie 99% społeczeństwa, lecz 99% użytkowników fotograficznych fór internetowych. Niestety nie macie nic wspólnego z fotografią artystyczną, ani z fotografią mody, która tej artystycznej jest bardzo blisko. Robicie zdjęcia, które w najlepszym przypadku mogą zdobyć dużo lajków na instagramie, ale w przypadku z konfrontacji z edytorami magazynów czy art directorami marek, wzbudziłyby dosłownie śmiech. Jest całe mnóstwo osób, które są zachwycone moimi zdjęciami. Po prostu nie są to użytkownicy miejsc takich jak to, tylko np. ludzie z wykształceniem artystycznym, lub, no, po prostu posiadający gust. Jedni słuchają radia eska, inni chodzą do opery. Wy jesteście radiem eska, listami do M, 50 twarzami graya świata fotografii. I spoko, żyjcie sobie w swoim świecie, ale miejcie przynajmniej świadomość, że oprócz tego istnieje inny świat. Że niektórzy czytają literaturę piękną zamiast stephena kinga, wolą festiwal z cannes od oscarów, a obrazy kupują w galeriach sztuki, a nie w ikeii lub castoramie. Ideałem waszej estetyki fotograficznej jest pewnie strona "popular" na 500px.com, która dla mnie jest po prostu przykładem tandety i niezbyt dobrego gustu. I ok, takie zdjęcia mają popularność pośród fotografów, którzy mają skłonność do zachwycania się technicznymi aspektami zdjęcia i ostrością, ale nie ma dla nich miejsca w galeriach sztuki czy w modowych magazynach. Serio, istnieje cały, zupełnie osobny od waszego świata "fotografii internetowej/forumowej/500px-owej/instagramowej", świat poważnej fotografii, gdzie gusta są skrajnie inne od waszych, skupionej wokół galerii sztuki i magazynów. Poszukajcie inspiracji na https://www.newyorker.com/culture/photo-booth, https://www.americansuburbx.com/ lub www.models.com zamiast na 500px lub maxmodels, to może coś do was dotrze. Pozdro.

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Założeniem klienta było pokazanie, że ciuchy sportowe można nosić na codzień, a nie tylko podczas cwiczeń. Moją odpowiedzie na to założenie było wyjście z pomysłem stworzenia przerysowanej sesji w koncepcji high-fashion, mającej przede wszystkim przykuwać uwagę.
    W takim razie po co Ty tu w ogóle jesteś? Po co tu publikujesz? Myślałem, że Cię po części rozumiem. Mimo, że zdjęcia mi się co najwyżej średnio podobają to próbowałem zrozumiec, że komuś mogą się podobać. Tylko nie rozumiem czemu dyskredytujesz to miejsce i ludzi którym te zdjęcia nie pasują...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andystar Zobacz posta
    Na stronie firmy
    https://rainboosport.com/campaigns/
    nie widzę powyższych zdjęć.
    Bo oni pewnie tez sie nie znaja

  7. #27

    Domyślnie

    Fajne jest połączenie ciuchów sportowych z wyjściowymi. Tylko chciałbym w nich-tych zdjęciach widzieć zdrową osobę. W tym przypadku wyprostowaną, energiczną, zadziorną, pewną siebie dziewczynę.
    Fuji

  8. #28
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    zielona góra
    Posty
    190

    Domyślnie

    Niektóre z uwag biorę sobia do serca. Na niektórych zdjęciach faktycznie wystaje brzuch, a modelka faktycznie wygląda trochę jakby miała skrzywienie kręgosłupa, zwg. na podobieństwo pozy na wielu zdjęciach. To są minusy. Z tym się zgadzam. Co nie zmienia tego, że każde z tych zdjęc tak czy inaczej jest super estetycznie. Podobnie jak te ze skrytykowanego wcześniej edytoriala blue jasmine.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hellbike Zobacz posta
    każde z tych zdjęc tak czy inaczej jest super estetycznie
    Ważne jest to, że masz dar przekonywania klientów.
    I o to chodzi w biznesie.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hellbike Zobacz posta
    (...).

    Ideałem waszej estetyki fotograficznej jest pewnie strona "popular" na 500px.com, która dla mnie jest po prostu przykładem tandety i niezbyt dobrego gustu. I ok, takie zdjęcia mają popularność pośród fotografów, którzy mają skłonność do zachwycania się technicznymi aspektami zdjęcia i ostrością, ale nie ma dla nich miejsca w galeriach sztuki czy w modowych magazynach. Serio, istnieje cały, zupełnie osobny od waszego świata "fotografii internetowej/forumowej/500px-owej/instagramowej", świat poważnej fotografii, gdzie gusta są skrajnie inne od waszych, skupionej wokół galerii sztuki i magazynów. Poszukajcie inspiracji na https://www.newyorker.com/culture/photo-booth, https://www.americansuburbx.com/ lub www.models.com zamiast na 500px lub maxmodels, to może coś do was dotrze
    Przyznam, ze naleze do tego szerokiego grona fotopstrykaczy, ktorzy fascynuja sie kolorowymi, do bolu ostrymi i na moje oko dobrze skadrowanymi, zdjeciami.
    Z Twojego setu podoba mi sie jedynie #1, co nie znaczy ze inne sa zle. Ja tych zdjec poprostu nie rozumie. Nie rozumie tez zdjec z podanych przez Ciebie przykladow na amerykanskich stronach. Zawsze zastanawialem sie, widzac takie zdjecia, kto je kupuje lub co jest w tych pstrykach, ze sa sprzedawane za tak kosmiczne sumy?
    Zaluje tylko, ze nie mam tej wrazliwosci artystycznej, ktora widocznie Ty masz, by zatrzymac sie na dluzej przy tych zdjeciach i podziwiac ich gornolotnosc.

    Zycze wspanialych kadrow.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Kampania Centrum Spotkania Kultur
    By christipoher in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-01-2016, 14:11
  2. Kampania wyborcza - ceny
    By stachu321 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 08:18
  3. [ Foto-żart ] Kampania spoleczna
    By DonMaliniacco in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 18:08
  4. Nowa kampania McDonald's
    By Andy_O in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 01-07-2012, 15:02
  5. Kampania reklamowa, modelka chce odszkodowania.
    By lifedeath in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-04-2010, 16:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •