Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11

    Domyślnie

    @hellbike

    Jako osoba która uprawiała sport ładnych kilka lat i startował w zawodach z całkiem niezłymi rezultatami, proszę o informację jaki sport przedstawia modelka.

    Jeśli ma to być dla tych co siedzą przed komputerami u kupują ciuchy, to może coś tam jest, ale ja nic sensownego nie widzę.

    Szczerze piszę. Napisz o jaki sport chodzi.

  2. #12

    Domyślnie

    Przepraszam pomyliłem się.
    Natomiast jakbym miał oceniać nie patrząc na temat wątku, to 1, 7, 8 mi się podobają.
    Chodziło mi o 1, 6, 7

    Co do poprzedniego linka, to cała tamta (poprzednia) sesja mi się bardzo podoba
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hellbike Zobacz posta
    Dla osób zainteresowanych moim zdaniem na temat komentarzy, zarówno do sesji tej, jak i poprzedniej - https://forum.nikoniarze.pl/threads/...ine?highlight=

    Dodawane tu komentarze czytam z podobną fascynacją, z jaką czytam posty na grupie dla osób przekonanych, że ziema jest płaska. 95% z użytkowników tego forum nie dostałaby nawet modelki z agencji na darmowe testy, nie wspominając o braniu za to pieniędzy. Nie chce was obrażać, ale szczerze uważam, że gust 99% forumowych (nie tylko tego, ale praktycznie każdego forum internetowego) fotografów ociera się o jaką ułomność. Krytykujcie mnie śmiało, niczego innego się nie spodziewam i lubię czytać wasze komentarze. I naprawdę nie chcę nikogo urazić tym postem, jedynie wyrażam swoją szczerą opinię.
    Wytłumacz co ma wspólnego sesja ze sportem? Co jest sportowego w krzywym kręgosłupie i dziwnie wysuniętej szyi? Praca z modelkami/modelami to nic niezwyczajnego i komercyjne sesje tematyczne powinny przedstawiać pewien koncept.
    Tutaj go po prostu nie widzę.
    Może u Ciebie jest inaczej - i spoko. Do momentu jak ktoś za to płaci to jest ok.

    Jednak wrzucanie na czyjś gust to już prostactwo, a absoluty takie jak ,,99% forumowiczów(...)" tylko tego dowodzą.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  4. #14

    Domyślnie

    @hellbike uważasz, że mój gust jest lepszy od Twojego? Jestem odbiorcą takich zdjęć jak każdy inny i wiesz co? interesuję się fotografią też jak wielu innych. Sprzedawaj gdzie chcesz, baw się fotografią, tylko weź od czasu do czasu do siebie opinię innych
    Fuji

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Sprzedawaj gdzie chcesz, baw się fotografią, tylko weź od czasu do czasu do siebie opinię innych
    Przypuszczam, że bierze do siebie opinię docelowych odbiorców i właśnie dlatego ma zdanie takie jakie ma. Trafia tam gdzie chce trafiać.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Przypuszczam, że bierze do siebie opinię docelowych odbiorców i właśnie dlatego ma zdanie takie jakie ma. Trafia tam gdzie chce trafiać.
    Być może Tylko trzeba się szanować a szanować, to też uczyć i uświadamiać. Z drugiej strony jak ktoś chciałby ode mnie zdjęcie makro gówna za 5000, to pewnie założył bym maskę i zrobił
    Absolutnie nie mam nic do modelki, bo to piękna dziewczyna, co pokazują niektóre zdjęcia
    Fuji

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    Przypuszczam, że bierze do siebie opinię docelowych odbiorców i właśnie dlatego ma zdanie takie jakie ma. Trafia tam gdzie chce trafiać.
    Załóżmy, że chcę kupić dla siebie, czy dla swojej dziewczyny takie o to damskie sportowe leginsy czy top. Po zobaczeniu zdjęć jak powyżej podziękowałbym i szukał dalej. Przecież te zdjęcia aż krzyczą "PRODUKTY NASZEJ FIRMY FATALNIE LEŻĄ W PASIE I PIĘKNIE EKSPONUJĄ STOPĘ WIELBŁĄDA".
    Ostatnio edytowane przez Zelber ; 15-06-2019 o 21:22

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Załóżmy, że chcę kupić dla siebie, czy dla swojej dziewczyny takie o to damskie sportowe leginsy, czy top. Po zobaczeniu zdjęć jak powyżej podziękowałbym i szukał dalej. Przecież te zdjęcia aż krzyczą "PRODUKTY NASZEJ FIRMY FATALNIE LEŻĄ W PASIE".
    No ja rozumiem, że komuś może coś nie pasować. Odnosiłem się jedynie do tego, że jeśli ma docelowych odbiorców i mu to odpowiada, to raczej dziwne, żeby brał do serca forumowe opinie...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hellbike Zobacz posta
    Nie chce was obrażać, ale szczerze uważam, że gust 99% forumowych (nie tylko tego, ale praktycznie każdego forum internetowego) fotografów ociera się o jaką ułomność. Krytykujcie mnie śmiało, niczego innego się nie spodziewam
    Co za pech. 99% społeczeństwa się myli, a tylko Ty i Twój aktualny klient ma rację. Mesjasz, jak nic.
    Chciałbym mieć 3% Twojej pewności siebie, tak niebywale uniezależnionej od rzeczywistości...

    Edyta postanowiła dopisać:
    Żeby nie było pustosłowia. Przez ponad 20 lat byłem fotografem pracującym dla praktycznie wszystkich znaczących wydawnictw w Polsce i wielu agencji,w tym jednej z Wielkiej Trójcy.
    Zasada była taka - jeżeli ktoś stosował pozakanonową metodę przekazu, musiał to, po prostu, uzasadnić. Tak jak w tym przypadku - chcesz namówić ludzi do zakupu sportowych ciuchów pokazując "brzydkie" zdjęcia zniechęcające dziewczyny do wyglądania w taki sposób. Uzasadnij, czym i dlaczego kierowałeś się stylizując taką sesję. Wyjątkowość, czy inność sama w sobie nie jest żadną wartością. Ty jako argument podajesz - 99% ludzi gó##o wie, nie rozumie i się nie zna, a ja wiem. Napisz więc, co wiesz i co nie jest dostępne temu szaremu motłochowi.
    Ostatnio edytowane przez !AGresT ; 15-06-2019 o 23:09
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  10. #20
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    zielona góra
    Posty
    190

    Domyślnie

    nie 99% społeczeństwa, lecz 99% użytkowników fotograficznych fór internetowych. Niestety nie macie nic wspólnego z fotografią artystyczną, ani z fotografią mody, która tej artystycznej jest bardzo blisko. Robicie zdjęcia, które w najlepszym przypadku mogą zdobyć dużo lajków na instagramie, ale w przypadku z konfrontacji z edytorami magazynów czy art directorami marek, wzbudziłyby dosłownie śmiech. Jest całe mnóstwo osób, które są zachwycone moimi zdjęciami. Po prostu nie są to użytkownicy miejsc takich jak to, tylko np. ludzie z wykształceniem artystycznym, lub, no, po prostu posiadający gust. Jedni słuchają radia eska, inni chodzą do opery. Wy jesteście radiem eska, listami do M, 50 twarzami graya świata fotografii. I spoko, żyjcie sobie w swoim świecie, ale miejcie przynajmniej świadomość, że oprócz tego istnieje inny świat. Że niektórzy czytają literaturę piękną zamiast stephena kinga, wolą festiwal z cannes od oscarów, a obrazy kupują w galeriach sztuki, a nie w ikeii lub castoramie. Ideałem waszej estetyki fotograficznej jest pewnie strona "popular" na 500px.com, która dla mnie jest po prostu przykładem tandety i niezbyt dobrego gustu. I ok, takie zdjęcia mają popularność pośród fotografów, którzy mają skłonność do zachwycania się technicznymi aspektami zdjęcia i ostrością, ale nie ma dla nich miejsca w galeriach sztuki czy w modowych magazynach. Serio, istnieje cały, zupełnie osobny od waszego świata "fotografii internetowej/forumowej/500px-owej/instagramowej", świat poważnej fotografii, gdzie gusta są skrajnie inne od waszych, skupionej wokół galerii sztuki i magazynów. Poszukajcie inspiracji na https://www.newyorker.com/culture/photo-booth, https://www.americansuburbx.com/ lub www.models.com zamiast na 500px lub maxmodels, to może coś do was dotrze. Pozdro.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Edyta postanowiła dopisać:
    Żeby nie było pustosłowia. Przez ponad 20 lat byłem fotografem pracującym dla praktycznie wszystkich znaczących wydawnictw w Polsce i wielu agencji,w tym jednej z Wielkiej Trójcy.
    Zasada była taka - jeżeli ktoś stosował pozakanonową metodę przekazu, musiał to, po prostu, uzasadnić. Tak jak w tym przypadku - chcesz namówić ludzi do zakupu sportowych ciuchów pokazując "brzydkie" zdjęcia zniechęcające dziewczyny do wyglądania w taki sposób. Uzasadnij, czym i dlaczego kierowałeś się stylizując taką sesję. Wyjątkowość, czy inność sama w sobie nie jest żadną wartością. Ty jako argument podajesz - 99% ludzi gó##o wie, nie rozumie i się nie zna, a ja wiem. Napisz więc, co wiesz i co nie jest dostępne temu szaremu motłochowi.
    Założeniem klienta było pokazanie, że ciuchy sportowe można nosić na codzień, a nie tylko podczas cwiczeń. Moją odpowiedzie na to założenie było wyjście z pomysłem stworzenia przerysowanej sesji w koncepcji high-fashion, mającej przede wszystkim przykuwać uwagę.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Kampania Centrum Spotkania Kultur
    By christipoher in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-01-2016, 14:11
  2. Kampania wyborcza - ceny
    By stachu321 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 08:18
  3. [ Foto-żart ] Kampania spoleczna
    By DonMaliniacco in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 06-03-2013, 18:08
  4. Nowa kampania McDonald's
    By Andy_O in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 01-07-2012, 15:02
  5. Kampania reklamowa, modelka chce odszkodowania.
    By lifedeath in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-04-2010, 16:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •