Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

    Zdaję sobie sprawę, że takie zdjęcia architektury nikomu nic z wrażenia nie urywają, ale cóż poradzę, czasem lubię zrobić takie zwykłe zdjęcia ładnego budynku... Tym bardziej, że jest to jeden z elegantszych obiektów użyteczności publicznej, jakie ostatnio odwiedziłem. Oczywiście zachęcam do komentowania.


    1

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	konstancin-1.jpg
Wyświetleń:	228
Rozmiar:	877,3 KB
ID:	26192

    2

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	konstancin-2.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	1,21 MB
ID:	26193

    3

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	konstancin-3.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	723,6 KB
ID:	26194

    4

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	konstancin-4.jpg
Wyświetleń:	226
Rozmiar:	532,5 KB
ID:	26195

    5

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	konstancin-5.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	1,11 MB
ID:	26196

    6

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	konstancin-6.jpg
Wyświetleń:	226
Rozmiar:	829,1 KB
ID:	26197

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,
    Generalnie porządna robota: dobrze skadrowane, prosto, kolorystyka OK, najbardziej mi się podobają 2, 5 i 6.
    pozdrowienia!
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    #5 super.

  4. #4

    Domyślnie

    Najbardziej 5, najmniej 2. Dwojka za zbyt oszczedne kadrowanie z prawej strony.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za uwagi, przyznam że 5 też jest moim ulubionym kadrem. Ciasnota dwójki jest wypadkową maksymalnej szerokości jaką miałem, w połączeniu z tym jak chciałem ułożyć podłogę ale też ją lubię - jak widać na jedynce, z prawej byłoby widać billboard i resztę bałaganu - tak jest lepiej, oszczędniej.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki tej ciasnocie z prawej kadr jest bardziej uporządkowany bo nie ma tego bałaganu w tle.
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    Dzięki za uwagi, przyznam że 5 też jest moim ulubionym kadrem. Ciasnota dwójki jest wypadkową maksymalnej szerokości jaką miałem, w połączeniu z tym jak chciałem ułożyć podłogę ale też ją lubię - jak widać na jedynce, z prawej byłoby widać billboard i resztę bałaganu - tak jest lepiej, oszczędniej.
    Oczywiscie, ze Twoja interpretacja jest napewno najlepsza
    Ja osobiscie albo bym wysteplowal niepotrzebne, nic nie znaczace przeszkadzajki, albo radykalnie ucial troche prawej strony.

  8. #8

    Domyślnie

    @6868 Właśnie wiem, że moja interpretacja nie jest zawsze najlepsza, dzięki temu mam czasem okazję wrócić i poprawić kadr, lub wymyślić coś zupełnie innego. Spokojnie, fotografią się bawię i już dawno sobie odpuściłem udowadnianie czegokolwiek komukolwiek
    Po zmroku zrobiłem jeszcze niby to samo, ale wyszło trochę inaczej. Kadr raczej informacyjnie, nie zwracajcie uwagi na tę dominującą lampę


    7

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	konstancin-7.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	1,20 MB
ID:	26244

    Jeszcze raz dzięki Panowie za dyskusję!

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez creep Zobacz posta
    @6868 Właśnie wiem, że moja interpretacja nie jest zawsze najlepsza, dzięki temu mam czasem okazję wrócić i poprawić kadr, lub wymyślić coś zupełnie innego. Spokojnie, fotografią się bawię i już dawno sobie odpuściłem udowadnianie czegokolwiek komukolwiek
    Po zmroku zrobiłem jeszcze niby to samo, ale wyszło trochę inaczej. Kadr raczej informacyjnie, nie zwracajcie uwagi na tę dominującą lampę


    Jeszcze raz dzięki Panowie za dyskusję!
    Alez szanowny kolego, nic nie musisz mi udowasniac przeca Twoj cyrk to i malpy twoje
    Ostatnie zdjecie, z wiekszym oddechem po prawej stronie i pomimo dominujacej latarni, podoba mi sie bardziej anizeli dyskusyjna #2

  10. #10

    Domyślnie

    Lubię zdjęcia które pokazują perspektywę w obszarze miejskim.
    Foty w sam raz do ćwiczeń z tzw. kresek na wielu kierunkach studiów. Gdybyś miał ciut szerszy kadr, tak by punkty zbiegu prostych były w jego obszarze to warto popracować nad tym by piony były pionami a punkty zbiegu prostych wyznaczających perspektywę leżały na jednym poziomie.
    Nie twierdzę, że tak nie jest w tym przypadku, ale jak Ci się to uda to będziesz miał ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej roboty A jeśli dodatkowo umiescisz owe punkty zbiegu prostych w mocnych punktach kompozycji obrazu, to będzie miał banana na twarzy
    Dobra robota !!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Architektura ] Lindau - latarnia... jeziorna ;)
    By sleepless in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-09-2014, 16:18
  2. ---Konstancin-Jeziorna---
    By hubi2000 in forum W trakcie obróbki
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni post / autor: 06-04-2012, 23:36
  3. [ Sport ] PIŁKA KOPANA :) Puchar Burmistrza Gminy Strumień
    By rusio18 in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-07-2011, 22:54
  4. [ Architektura ] Bolsene - Urząd Miasta
    By Bartekkw in forum Architektura
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-09-2010, 21:18
  5. [ Architektura ] Urząd II
    By woda in forum Architektura
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-08-2010, 10:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •