Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 67
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    @Xavier80 sprawdzałeś jak to w ogóle działa, faktycznie jest słabo? Bo już spotkałem się z opiniami, że niektórzy przez rezygnowali z ML, albo dokupowali DSLR specjalnie pod strobist.

    Odpowiem Ci na pytanie z lampami. Obecnie mam SB-910 którą używam tylko na sankach aparatu. Generalnie jak błyskam na salach w trybie lampy M(sufit, ściany) to rzadko przekraczam moc 1/36 - 1/16. To są takie wartości, gdzie często na salach zostawiam na stałe w lampie, a jak chce gdzieś bardziej naświetlić to podbijam ISO. 36 to w zupełności wystarczająca moc w dzisiejszych czasach. Chociaż czasami chcę całkowicie zgasić światło gdzieś na tyłach, to wtedy ustawiam większą moc lampy i jakieś mniejsze wartości ISO.

    Do błyskania ze statywów mam 4x YN 485 i tu już mocy przybywaj. Tu nigdy mocy nie za dużo, czasami wchodzę nawet na 1/1-1/2.
    Jest dokładnie tak jak napisał Zosiek. Wszystko zależy od warunków, jeżeli często mocno przymykasz w bardzo ciemnych warunkach to ja bym chyba pozostał przy dslr. NIe skorzystasz też z predatora przy AF-S i lampie na sankach, bo ta funkcja nie działa w ML
    Sony A7III + SY AF 35 1.4 + SY AF 85 1.4 + S 135 1.8 A

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    Może jednak Ty trochę ochłoń.

    Wiem o czym oni piszą. Ludzie dostają nowy, inny sprzęt, ale kombinują, jak by tu zrobić, żeby wszystko pozostało po staremu, bo kiedyś to było tanio i dobrze. To tak samo jak z tym AF, który podobno nie działał, bo tester nie zrozumiał, jak go używać. Jak już zrozumie, to AF się samodzielnie naprawia i już jest bardzo dobry.
    Nie, żeby pozostało po staremu, tylko S36 są fajne bo małe i lekkie. I tyle. Weź daj na wstrzymanie, bo się czytać nie da tego Twego, ciągłego dopier.. wszystkim wokół.
    Moja sprawa, że ich używam, tak samo jak mogę pytać o to, o co zapytałem.
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 09-06-2019 o 16:11

  3. #53

    Domyślnie

    Dobre info dla posiadaczy LB YN685, która po aktualizacjj firmware (1.4), jest ponoć kompatybilna z Nikonem Z6.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #54

    Domyślnie

    Ta lampa musi być bardzo spoko. Generalnie Z6 + 35 s i lampa tej wielkości, i wagowo/gabarytowo ciekawie wychodzi. Daj znać jak ogarniesz sprawę z mocą. Może jakiś soft nowy do lampy ?

  5. #55

    Domyślnie

    Z6 poradzi sobie pod takie światło?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_5447.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	1,13 MB
ID:	26147

    ps. nie zwracać uwagi na technikę zdjęcia, to jest na szybko wybrane i wywołane, praktycznie losowo.
    Odbicie to pryzmat.

  6. #56

    Domyślnie

    spokojnie sobie poradzi
    *********************
    www.studionarogu.com

  7. #57

  8. #58

    Domyślnie

    To bardzo spoko. Wiem że każdy inaczej pracuje, ale to już z czystej ciekawości, w którym momencie ślubu zmieniacie baterie ? Chodzi o taki bezpieczny czas, gdzie zostaje 1kreska...

  9. #59
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    ...w którym momencie ślubu zmieniacie baterie ? Chodzi o taki bezpieczny czas, gdzie zostaje 1kreska...

  10. #60

    Domyślnie

    @koesh nie rozumiem co w tym pytaniu Cie zdziwiło. Pouczasz innych że robią bałagan w wątkach, a ten gif czemu ma służyć ?

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. fotografia klubowa
    By marta55 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 17-08-2018, 22:10
  2. Fotografia ślubna
    By Foto1270 in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-07-2014, 07:25
  3. Fotografia klubowa, ktoś gdzieś coś?
    By piter123789 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-12-2013, 21:55
  4. Prawa autorskie (fotografia klubowa) ważne.
    By Żwirek in forum Fotografia a prawo
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 18:25
  5. Fotografia klubowa
    By Ona_ in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-02-2010, 11:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •