Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Lu
    Gość

    Domyślnie 75 minut i kilka kroków...

    ...różnicy, czyli po nocy spędzonej na Cat Bells
    A w dole Derwent Water i miasteczko Keswick. Cumbria. Lake District.


    1

    Załącznik 25700

    2

    Załącznik 25701

    Gdzieś w chaszczorach po lewej leży moje UWA...

    Zapraszam

  2. #2

    Domyślnie

    Bajeczne, oba.
    Jak dla mnie obrobka w punkt. Wszystko akurat.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    @krzysztofz24 dzięki. Może i to jeszcze podejdzie. Ale to już poprzedni dzień, po południu. Jeszcze z szerokiego kąta, zanim był poleciał w czeluście paprotne i przepadł na wieki pozostawiając tylko bagnet...
    Na szczęscie następca-tu na naszej giełdzie nabyty-choć rocznikowo starszy to chyba lepszy egzemplarz.
    Aczkolwiek tez już w wodospadzie pływał



    Załącznik 25716

  4. #4

    Domyślnie

    To ma ladne niebo. Ale tamte jakos lepsze kadrowo mz.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Jezeli moge wtracic swoje trzy grosze, to powiem ze ostatnie zdjecie, kadrowo najbardziej mi sie podoba.
    Na dwoch pierwszych nie podchodza mi obciete lub nie mieszczace sie w kadrze po prawej stronie wysepki.
    Obrobka, no coz rzecz gustu.

  6. #6

    Domyślnie

    Ostatnie jest naprawde bajeczne
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #7
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Pierwsze dwa mają taki nierealistyczny kolor. Ostatnie super.

  8. #8
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 6868 Zobacz posta
    Jezeli moge wtracic swoje trzy grosze, to powiem ze ostatnie zdjecie, kadrowo najbardziej mi sie podoba.
    Na dwoch pierwszych nie podchodza mi obciete lub nie mieszczace sie w kadrze po prawej stronie wysepki.
    Obrobka, no coz rzecz gustu.
    Niektóre twierdzą że kilka mm. nie robi większej różnicy. Jednak robi... Ostatnie to 12 mm. dwa pierwsze 18.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Ostatnie jest naprawde bajeczne
    Miło słyszeć, miło widzieć. Jeszcze milej byłoby zobaczyć coś nowego. Niemniej rozumiem. Zamienić plecak ze szpejem na nosidełko-jak najbardziej chwalebne.
    Pozdrów obie Panie

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Pierwsze dwa mają taki nierealistyczny kolor. Ostatnie super.
    Mógłbyś uściślić. Nie lubię jagodzianek i w LR z panelu HSL S i L mocno w lewo jeżeli chodzi o purple i magenta. Wyszło jak wyszło. Pozwolę sobie zalinkować-niestety z innego miejsca bo tu juz nie widze foty, którą prezentował Mirekvampirek. https://500px.com/photo/125540641/bl...=mirek+galagus to tak dla porównania. Osobiście wolę to zalinkowane A co w drugim z kolorami nie bangla-ponownie muszę prosić o wskazówki. Nie muszą się wcale podobać i to rozumiem, ale chciałbym się dowiedzieć co jest nie tak-bo może gdzieś jest błąd , którego nie widzę.

  9. #9
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Nie napisałem, że kolor uzyskany w obróbce. Po prostu mocno zażółciło te góry na pierwszym planie, a te z tyłu nie i dlatego wygląda to "dziwnie".
    Często sie poluje na "dziwne" układy świateł. Czasami wychodzi z tego coś fajnego, a czasami może sie podobac mniej.

  10. #10
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nie napisałem, że kolor uzyskany w obróbce. Po prostu mocno zażółciło te góry na pierwszym planie, a te z tyłu nie i dlatego wygląda to "dziwnie".
    Często sie poluje na "dziwne" układy świateł. Czasami wychodzi z tego coś fajnego, a czasami może sie podobac mniej.
    Właśnie po tych górach z tyłu widać wędrówkę budzącego się słońca. Szczególnie na pierwszym po prawej stronie-gdzie nie ma co ukrywać poległem w obróbce Na drugim już wyżej i nieco bardziej na prawo to i "tylne" góry łapią już nieco światła.
    Generalnie jest coś w zasłyszanym twierdzenia , że na wyspach- i nie mam tu tylko na myśli Wysp Brytyjskich-światło operuje nieco inaczej niż na kontynencie.
    Miałem okazję się o tym przekonać również na Teneryfie.

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Na kilka minut przed zamknięciem ...
    By Greg81 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-06-2013, 22:06
  2. [ Krajobraz ] Kilka minut za późno
    By nimnull in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 14:05
  3. [ Reportaż ] Kilka minut z golfem
    By asche in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-10-2008, 21:04
  4. mały set na kilka minut przed...
    By fotoGRAFIK in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 31-08-2008, 20:40
  5. Jak w kilka minut przetestowac SB-800 ?
    By OEJ in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-08-2008, 08:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •