Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Rudi

  1. #1

    Domyślnie Rudi

    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  2. #2

    Domyślnie

    Kiedy wchodzę na Twój wątek, wiem że będzie uczta dla oczu.
    Nie inaczej jest tym razem.
    Tyle, że tu muszę się odrobinę czepnąć nieco zbyt zimnej, jak na mój gust, tonacji.

  3. #3

    Domyślnie

    Popieram przedmowce, troche zimno panie

  4. #4

    Domyślnie

    @Ligo, @6868 Dzięki koledzy. Jak już kiedyś pisałem przy swoim wątku zawsze staram się pokazywać zdjęcia w sposób jak najbardziej naturalny. Ocieplenie tego zdjęcia w PS jest jak nam wiadomo najmniejszym problemem z tym że po co nadawać fotce sztuczną kolorystykę ewidentnie nie zgodną z warunkami jakie panowały w czasie wykonywania zdjęcie. Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie czyż nie tak właśnie wygląda chłodny dżdżysty poranek? Pozdrawiam serdecznie.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  5. #5

    Domyślnie

    Oczywiscie ze masz racje, tylko jest jedno ale ...
    Ty wiesz, ze to byl poranek, my nie
    I nie chodzi nam tu o jakas ewidentna ingerencje w zdjecie, tylko minimalna korekture.
    Nie chcesz chyba nam powiedziec, ze kolorystyka tego zdjecie idealnie obrazuje sytuacje podczas jego robienia?
    Chyba ze uzywales wzornika, a to juz inna bajka

  6. #6

    Domyślnie

    @6868 Chociażby po plastyce zdjęcia a że padało po tym że lis jest mokry. Nie wyobrażam sobie tego zdjęcia zrobionego na cukierkowo skoro na pierwszy rzut oka widać że słońce tego dnia mi i lisowi nie towarzyszyło.
    "Nie chcesz chyba nam powiedziec, ze kolorystyka tego zdjecie idealnie obrazuje sytuacje podczas jego robienia?" Idealnie nie ale prawie identycznie. Pozdrawiam.
    Nic nie trwa wiecznie. Trzeba cierpliwie czekać na właściwy moment, a prędzej czy później dostanie się wielką szansę. Tak jak w przyrodzie. Najwięksi drapieżnicy są też najbardziej cierpliwi. Peter James

  7. #7

    Domyślnie

    Jest świetnie, spojrzałem i pomyślałem - pewnie ci zimno chudziaku...
    Odbiór może także zależeć od tego, na czym się ogląda i jak bardzo to jest rozregulowane.
    Szkoda, że u nas nie ma kojotów - zamówiłbym u ciebie awatar
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

Podobne wątki

  1. [ Przyroda ] Rudi
    By FotoDam in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-10-2017, 22:27
  2. [ Przyroda ] Rudi
    By FotoDam in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-10-2017, 16:42
  3. [ Portret ] >> Rudi <<
    By YANOSZ in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-12-2012, 19:53
  4. Rudi Schubert, Małgorzata Ostrowska i inni;)
    By Blister in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-07-2010, 11:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •