Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z play

  1. #1

    Domyślnie Problem z play

    Sprawa wygląda tak.
    Mama podpisała umowę z playem rok temu na 3 telefony w abonamencie (jakiś pakiet... do tego internet dla firm w gratisie itp itd). Do tego jakiś czas później wzięła umowę na internet LTE w tej samej sieci.

    Ogólnie to z nimi nie mieszkam tylko w innej miejscowości.
    Wczoraj przyjechałem do nich... internetu brak, wszystko (oprócz internetu mobilnego) działa na roamingu. Bardzo powoli... ale działa. Dzwonię do play i się dowiaduję, że trwa modernizacja anteny (od 15 maja) i ma trwać do północy... dzisiaj dzwonię i się dowiaduję, że modernizację przesunięto do 27. Świetnie!
    W miejscowości której mieszkam to ten internet też raz jest a raz go nie ma... :/

    Pracuję w terenie przygranicznym, gdzie zasięg playa nie obejmuje. Korzystam dotychczas z nadajników plusa. Fajnie wszystko działa.
    Jednak jak wiadomo... play się od plusa teraz odcina. Tylko zamiast postawić swoje anteny i później odciąć to nie... odcinamy i bez anten. Świetnie x2.

    Można zerwać z nimi umowę z winy operatora? Po co mam płacić za coś z czego nie korzystam?
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety NIE. Jeśli podpisałeś umowę na dostawę usługi dostępu do internetu MOBILNEGO to jak gdziekolwiek w Polsce dziala to wystarcza żeby dostawca był chroniony. Ja dostałem do firmy modem na 2 tygodnie żeby wypróbować czy działa. Działało ładnie, więc podpisaliśmy umowę na rok, po 3 miesiącach przestało działać (też tłumaczyli to remontami i innymi *******etami) niestety po wielu reklamacjach okazało się że fakt braku zasięgu u nas w firmie nie oznacza nic, bo gdzie indziej usługa działa. Tyle w temacie. Przez resztę trwania umowy płaciłem za niedziałającą usługę. Obecnie rozwiązałem umowę (kilkanaście kart sim) z PLAYEM bo ta firma to sztandarowy przykład braku etyki w biznesie.

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Do you play with me? Son!
    By YANOSZ in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 22:35
  2. Internet w PLAY :D
    By LWO in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 09:11
  3. [ Glamour/Beauty ] press play
    By Nattaly in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 20:54
  4. [ Krajobraz ] Let's play
    By kulten in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 06-07-2009, 16:20
  5. play
    By sokrates in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 16-02-2009, 15:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •