Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Domena i hosting

    Pytanie nr 1, czy bezpiecznym jest kupowanie domeny i hostingu u jednego operatora? Czy może lepiej jest rozdzielić te dwie usługi. Kolejne pytanie o sugestie dot. zakupu. Będę potrzebował sporo miejsca, bo chcę tam wrzucać zdjęcia i filmy, mojego autorstwa.

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Domeny i tak zarządzane są przez NASK, szukasz tylko kto ci taniej je sprzeda i potem za rok ile to będzie kosztowało, zapytaj w jchost.pl bo tanio i dobry kontakt jeśli potrzebujesz coś indywidualnie kupić czy zrobić.

  3. #3

    Domyślnie

    akurat działam w tym rynku zawodowo - jeśli domenę to kupuj w ovh - najtaniej jest przy odnowieniach domeny po roku czasu
    hosting (niekoniecznie najtaniej) w linuxpl.com - świetny support mają
    D7100 / Sigma 17-50 / Triopo 982 II
    https://mstanczuk.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Fakt, tanio nie jest (121 zł/m-c po roku). Ja trzymam na cba.pl za 69,90 rocznie. Na moje potrzeby wystarczające. Domenę mam na ovh. Przy wyborze nie zwracać uwagi na cenę za pierwszy rok, tylko ile przyjdzie potem bulić za odnowienia na kolejne lata.
    Z6II | N 14-30 | N 24-70 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  5. #5

    Domyślnie

    Trzeba patrzeć też na stabilność ofert i cen, a jak uczy historia, nawet Ci najwięksi rejestratorzy maja z tym problemy... Mam tutaj na myśli np usługę dns anycast.
    Fakt, trzeba sprawdzać gdzie mają w miarę tanio przedłużenie domen. OVH - dobra opcja, proponuję też sprawdić ofertę Kylos, która też ma interesującą ofertę zarówno na domeny jak i hosting (dobre wsparcie).
    Cenowo wygląda to tak jak tutaj: https://www.kylos.pl/domeny/
    Fakt można znaleźć taniej w OVH, ale bierz również czynniki takie jak obsługa pod uwagę.
    To jest podobnie jak z kotłem gazowym - kupujesz nie tam gdzie najtaniej, ale tam gdzie masz dobre wsparcie techniczne, w razie awarii czy kryzysowej sytuacji.

Podobne wątki

  1. Domena
    By kondziu in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-06-2015, 17:16
  2. Domena pod portfolio - ENG
    By gdariusz in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 13:01
  3. Domena .COM
    By rychu_cmg in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 15:09
  4. domena bez zbytniego cwaniactwa
    By robin102 in forum Komputery
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 13-11-2011, 16:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •