Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Angry Nikkor 80-200/2.8 ED D AF-S

    Witam, mam problem z obiektywem Nikkor 80-200/2.8 ED D AF-S, otóż oddałem obiektyw na wymianę silnika do serwisu. serwisant mi wymienił silnik na nowy orginalny nikonowski silnik i super bo działa pięknie tylko w zdjęciach statycznych w ruchomych ' niedoostrza ' czy może wie ktoś czym może to być spowodowane? obiektyw był testowany z 3 aparatami i jest dokładnie to samo.

  2. #2

    Domyślnie

    Robione było w oficjalnym serwisie nikona? Czy sprawdzałeś czy to nie jest ff/bf (np. przez live view)?
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  3. #3

    Domyślnie

    w serwisie w którym pracuje spec z NPS, odszedł z NPS i otworzył swój serwis. tak było sprawdzone i nie ma ff/bf

  4. #4

    Domyślnie

    Sprawdź na innej puszce - jeżeli sytuacja się powtórzy, to reklamuj usługę za jaką zapłaciłeś.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  5. #5

    Domyślnie

    sprawdzałem na 3 puszkach i wszędzie jest to samo. reklamowałem już 3x i nie może serwisant namierzyć ' co jest nie tak ', dlatego też moje zapytanie może ktoś kiedyś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał?

Podobne wątki

  1. Stare obiektywy na FX: Nikkor 135mm f/2.8 AI, Nikkor 50mm f/2 AI, Nikkor 35mm f/2.8 AI
    By Mat0387 in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 20-05-2018, 21:39
  2. Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 09:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •