Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Dużo widziałem dobrych polskich zdjęć na stockach. Często widziałem tam twarz np. Kamila Niżyńskiego, czyli jednego z popularniejszych polskich modelki. Widziałem chyba foty kolegi Jacka Woźniaka, a szukając kiedyś motywy do wordpressa, natrafiłem na zdjęcia Witkora Franko (nie wiem, czy autorzy motywu wzięli jego zdjęcie ze stocka, czy bezpośrednio od niego - oni też są Polakami, więc być może bezpośrednio).

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lortek Zobacz posta
    już lepiej sprzedawać wydruki swoich prac na własnej stronie internetowej...
    Ekspertem od fotografi stockowej nie jestem i nigdy nie bylem. Ale ten twoj wpis, co zacytowalem.
    To jakby ktos sie chcial tak utrzymac w dziesiejszych czasach, to wroze mu smierc glodowa.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #13

    Domyślnie

    zarabiać...

    ktoś musi płacić za zdjęcia... prędzej zarobisz "stówke" gdy ktoś kupi jedno zdjęcie na ścianę niż gdy ktoś kupi 20 na stoku... i do tego ile roboty jest żeby te 20 zdjęć zrobić i wrzucić je tam

    a jak się chce zarabiać tak jak to ująłeś to trzeba iść w rzeczy typu kotlet
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    @tomek293.
    A moglbys dac link do swojej galeri, tak z ciekawosci.
    Jesli jest cos takiego jak galeria pojedynczego autora na stocku.
    wole nie - za dużo tu hejtu ogolnie wakacyjne, turystyczne -> zdecydowanie nie nastawione na sprzedaż stockową, a po prostu- zdjęcia, które i tak bym zrobił, a przy okazji dodałem na stocka

  5. #15

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	top selers.jpg
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	34,2 KB
ID:	25132 - moje top jeśłi chodzi o sprzedaż

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lortek Zobacz posta
    zarabiać...

    ktoś musi płacić za zdjęcia... prędzej zarobisz "stówke" gdy ktoś kupi jedno zdjęcie na ścianę niż gdy ktoś kupi 20 na stoku... i do tego ile roboty jest żeby te 20 zdjęć zrobić i wrzucić je tam

    a jak się chce zarabiać tak jak to ująłeś to trzeba iść w rzeczy typu kotlet
    nie wiem czy zdjęcie buta, kaloryfera czy inne, też często sprzedające sie tematy zupełnie nieoczekiwanie, ktoś sprzeda ot tak, indywidualnie... szczerze w to wątpie

  7. #17

    Domyślnie

    Myślę, że aktualnie fotografia stockowa to już przeszłość jeśli chodzi o zarabianie w miarę ciekawych pieniędzy i o czerpanie jakichś fotograficznych przyjemności. Oczywiście mam tu na myśli zdjęcie robione okazyjnie i wrzucane na stocki od czasu do czasu, a nie robienie tysięcy zdjęć na miesiąc typowo pod stocki.
    Kiedy ja zacząłem wysyłać coś na stocki dobrych 10 lat temu, to wystarczyło mieć ze 100 zdjęć, żeby zarobić pieniądze chociaż na wymianę sprzętu co jakiś czas. Poza tym pamiętam, że od czasu do czasu jakieś zdjęcie sprzedało się za kwotę nawet 100 dolarów i więcej, więc nie było tak całkiem źle. Od dawna nie wysyłam już zdjęć na stocki fotograficzne (a właściwie korzystałem tylko z jednego), a mimo to od czasu do czasu wpada kilkaset złotych w sumie za nic. Uważam jednak, że zaczynanie tego typu fotografii w bieżących czasach jest bardzo trudne i chyba średnio opłacalne.
    pozdrawiam
    Tomek

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. zarabiacie na swoim hobby ?
    By NiseriN in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 12-11-2020, 15:11
  2. Zarabianie na stockach
    By wronap in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-07-2007, 19:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •