Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Agfa DuoScan Hid

    http://allegro.pl/show_item.php?item=65737184 czy ktos mi moze cos powiedziec o tym cudzie?odrazu mowie ze nie mam $$ na nikona ;]
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  2. #2

    Domyślnie

    Używałem wersji bez HiD, był całkiem niezły na swoje czasy. Wersja HiD ma powiekszoną rozdzielczość binarną CCD- uzyskuje ona lepszą głebie koloru, czego b. brakowało we wcześniejszym Duoscanie. Plusem jest oprogramowanie do kalibracji z załączonymi wzornikami IT8. Skanery te produkowane były wyłącznie w wersji SCSI, musisz zatem dokupić kontroler. Jeśli idzie o skanowanie filmów, to skaner nie powala rozdzielczością - podane w specyfikacji 2000x1000dpi należy interpretować jako 1000, no góra 1200dpi - zatem z filmu małoobrazkowego można uzyskiwać wysokiej jakości powiekszenia rzedu 10x15cm (mówie z praktyki).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •