Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    Skoro Nikoniarze.pl to powinniśmy mówić w zasadzie tylko o technicznych niuansach Nikona? Zdjęcia tylko z Nikona?
    Dobra, nie chcę być niczyim obrońcą, a jak wiadomo pewne zaszłości tu są, co widać. Dodam tylko, że to moim zdaniem dość płytkie podejście do kwestii zdjęć, przekazu, emocji, czy szerzej sztuki jako prowokacji, happeningu a nie galerii piękności.

  2. #12

    Domyślnie

    Skoro to nie forum prowokacje to chyba moderator powinien świecić przykładem i się powstrzymać od prowokacji i zaczepek wymierzonych w konkretnego użytkownika (do którego ma uraz)?

  3. #13
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Skoro to nie forum prowokacje to chyba moderator powinien świecić przykładem i się powstrzymać od prowokacji i zaczepek wymierzonych w konkretnego użytkownika (do którego ma uraz)?
    Wpkx osobiście jest mi obecnie całkowicie obojętny. Było, minęło. O ile w ogóle było. Natomiast zachowanie użytkownika tego forum o nicku wpkx już obojętne mi (jako zielonemu) nie jest ze względu na jego niektóre wpisy.

    Są zatem trzy wyjścia.

    1. Dostosować się do moich decyzji.

    2. Złożyć skargę na moje działanie do administracji.

    3. Przestać prowokować, a raczej trollować. Są do tego lepsze lub nawet znacznie lepsze fora.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Wpkx osobiście jest mi obecnie całkowicie obojętny...
    Tak właśnie to odbieram. Dziękuję za potwierdzenie.

  5. #15
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    Zgoda ze wymoderowano moje 5 wpisów-bo faktycznie-łamały regulamin-nawiązywały do polityki-choć zareagowałem wywołany do tablicy niewybrednymi zaczepkami usera (...) i(...)
    Niemniej nie rozumiem powodu usunięcia pierwszego wpisu, który msz. nie miał kompletnie nic wspólnego z polityką i nie sądzę by w jakikolwiek sposób łamał regulamin.
    Może nie był zbyt elegancki-bo odnosił się do modela-czy też jego przymiotów-niemniej polityki tam nie było ani grama.
    Tak jak wspomniałem-politycznie zabrzmiała odpowiedź, a ze zawierała sugestie obraźliwe dla mnie toteż odniosłem się do niej, i nie było sposobu na poltical correct.
    P.S
    Wojtek- i znowu wszystko na Ciebie spadło...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Trojaki, przecież
    Bylejakie, wszystko na tej focie takie jest.

    Celne
    Ostatnio edytowane przez Wujot ; 06-05-2019 o 16:09

  7. #17

    Domyślnie

    @Lufa, chwaląc się wysokim IQ, którego nikt z nas nie jest w stanie sprawdzić, a Twoje wpisy zalecają daleko idąca ostrożność...Mnóstwo kwiecistych sloganów a zapominasz o zwykłej przyzwoitości. Wytykanie komuś jego idola oraz Twoja uszczypliwość są nietaktowne. Tak więc przestań udawać niewiniątko.

  8. #18
    Lu
    Gość

    Domyślnie

    @Jurek Ż Raczysz mi przypisywać już w pierwszym zdaniu stwierdzenia, które nigdy nigdzie z mojej strony padło. Apeluję o wstrzemięźliwość oraz wspieram Cię w apelu o takt. Choć warto byś sam go zachowywał.

  9. #19
    an
    Gość

    Domyślnie

    Ś.P. Wiesiek Kokociński miał rację...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lufa Zobacz posta
    Wojtek- i znowu wszystko na Ciebie spadło...
    Nihil novi.
    A Ty, Andrzeju - świadomie, czy nie - mocno się do tego przyczyniłeś.
    Ale żeby było jasne - kompletnie nie mam do Ciebie pretensji, albowiem mimo zniesmaczenia, trochę się też uśmiecham.
    I dziękuję kolegom: @PM.M, @krzysztofz24, @poste i @cz4rnuch za komentarze.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •