Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Lęki

  1. #1

    Domyślnie Lęki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Portret-Beldow-(3).jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	6,28 MB
ID:	24316

    Pozowała Sylwia

  2. #2

    Domyślnie

    mysl, ktora mi sie nasunela to to, ze zlo moze byc relatywistyczne; fascynacja zlem, smutkiem moze sobie byc; moge sie temu przyjrzec; ale to straszne na paru elipsach osobowosci ludzi; w sumie dobrze ogladac te fotografie bo daja mi do myslenia i nie pozwalaja zapomniec, ze takie cos istnieje i ma wplyw; pokazuj wiecej, chetnie zobaczylbym Twoja @hidy1 ewolucje w fotografii w ciagu nastepnych 10 lat i zestawil z paroma innymi a takze jesli to mozliwe z poprzednich lat uszy do gory i komentujcie bo warto
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carlos_lo Zobacz posta
    chetnie zobaczylbym Twoja @hidy1 ewolucje w fotografii w ciagu nastepnych 10 lat i zestawil z paroma innymi a takze jesli to mozliwe z poprzednich lat
    Następne 10 lat? Ło matko. Jęsli dotrwam, owszem. Co do zdjęć z poprzednich lat, raczej czerwienię się na ich widok.

  4. #4

    Domyślnie

    Super.
    Moze bym tylko delikatnie ucial troche prawej, bo troche mi wzrok ta mleci niepotrzebnie.

    Ale tak to, swietna fotografia.

    Razem z twoim watkiem "Dom Zły" bardzo ciekawa seria, czekam na wiecej.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •