Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57
  1. #21
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wycenili u nas na 880zł lub 200 euro na amazon z tego co widzę.

    Załącznik 32904

  2. #22
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Wycenili u nas na 880zł lub 200 euro na amazon z tego co widzę.
    Czy w cenie jest wliczony zmywacz do usuniecia tego idi...ego napisu z przodu ?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Czy w cenie jest wliczony zmywacz do usuniecia tego idi...ego napisu z przodu ?
    Co chcesz, dobrze jest. Mogło być coś w stylu:
    Nikon Outstanding MD-N10 battery pack pro for Z6/Z7.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #24
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    chciałbyś może tak?
    Załącznik 32908

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Co chcesz, dobrze jest. Mogło być coś w stylu:
    Nikon Outstanding MD-N10 battery pack pro for Z6/Z7.
    I na dodatek ze wszystkich stron

  6. #26
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Wczoraj widzialem na FB posty z Niemiec ze rozpoczela sie wysylka i pierwsi klienci juz maja. Dzisiaj u mnie w internetowym sklepie Nikona zmienili status i mozna bylo kupic.
    Wyglada na to ze wyprodukowali juz kilka sztuk tego zaawansowanego produktu i mozna zamawiac

  7. #27

    Domyślnie

    No to przetestuj waść tą kosmiczną technologię.

  8. #28
    J1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    No to przetestuj waść tą kosmiczną technologię.
    Podziele sie wrazeniami jak tylko to cudo zaawansowanej techniki znajdzie sie w moich rekach. Aczkolwiek tam nie ma co testowac. Mam dodatkowa ladowarke dodana do Z7 wiec moge ladowac baterie znajdujace sie w gripie. Moge bawic sie sprawdzajac poziom naladowania baterii wciskajac magiczny przycisk znajdujacy sie na gripie. Bardziej mnie intryguje jak zmyc ten wielki bialy napis z przodu.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Podziele sie wrazeniami jak tylko to cudo zaawansowanej techniki znajdzie sie w moich rekach. Aczkolwiek tam nie ma co testowac...
    Oczywiście, że jest. Poproszę o info czy przy oddawaniu tego drogocennego prundu szumi jak strumyk z wolna? Może się nie pochwalili, ale przy okazji dodali ze 3 fpsy. Jeśli tak to proszę dać znać. Jak z wykończeniem? Czy da się to jakoś stuningować, np pokryć futrem z borsuka? I tak dalej.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jaack Zobacz posta
    Podziele sie wrazeniami jak tylko to cudo zaawansowanej techniki znajdzie sie w moich rekach. Aczkolwiek tam nie ma co testowac. Mam dodatkowa ladowarke dodana do Z7 wiec moge ladowac baterie znajdujace sie w gripie. Moge bawic sie sprawdzajac poziom naladowania baterii wciskajac magiczny przycisk znajdujacy sie na gripie. Bardziej mnie intryguje jak zmyc ten wielki bialy napis z przodu.
    Jest jest co testować. Działanie kółeczka mocującego. Jakość drzwiczek i komór akumulatorów. Czy aby na pewno nic nie "czeszczy" i nie krzyczy - wrzuć monetę.
    Musisz też sprawdzić czy guma się nie przeciera, albo złazi.... to mogłoby być bardzo niebezpieczne, a na pewno nieprzyjemne. Napisik możesz zamaskować jakąś silikonową "koszulką".... tylko nie wiem co na to N.
    Miłej zabawy

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •