Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Dodawanie zdjęć do map.

    Może ktoś z was podzieli się informacją z jakich map korzystacie do zapisywania zdjęć na mapie, najlepiej dodawanie do prywatnych tras ?
    Chodzi mi o to gdy jadę w nowe miejsce i robię rozpoznanie terenu pod zdjęcia w ciekawym miejscu chciałbym wykonać poglądowe zdjęcia z telefonu i następnie zapisać to na mapie.
    Mapy googla raczej odpadają, brakuje im choćby szlaków turystycznych i lokalnych dróg.
    Korzystam z map.cz https://mapy.cz/turisticka?x=19.0083...168493&z=7&l=0 i jestem z tych map bardzo zadowolony, tylko nie wiem jak dodać do prywatnych tras zdjęcia, nie widzę takiej opcji. Mapy są bardzo dokładne z oznaczeniem różnych atrakcji, zabytków czy nawet punktów widokowych oraz z oznaczeniem szlaków turystycznych, wiec sporo to ułatwia. Dodatkowo dużą zaletą jest zarówno aplikacja na telefon jak i możliwość korzystania na komputerze.
    Jedyny problem to nie widzę możliwości zapisu zdjęć pod siebie.
    Jeżeli korzystacie z innych map gdzie istnieje możliwość dodawania zdjęć to proszę o podzielenie się uwagami.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja używałem tego http://www.navime.pl chociaż nie do zadań jak opisujesz, a raczej do geotagowania zrobionych zdjęć dopóki Adobe nie wyłączyło mi modułu Maps z Lr.
    Jak pamiętam są tam w prywatnym profilu jakieś opcje wklejania zdjęć z przebytej trasy, ale jak to działa to musiałbyś wypróbować. Działa pod Win i na Androidzie.

    PS Dzięki za link do mapy Przed chwilą popatrzyłem na moją okolicę i faktycznie dokładność zaznaczenia najmniejszych ścieżek nawet trudnych do przejechania na rowerze jest imponująca.
    Ostatnio edytowane przez mmluty ; 18-04-2019 o 09:24

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    Ja używałem tego http://www.navime.pl chociaż nie do zadań jak opisujesz, a raczej do geotagowania zrobionych zdjęć dopóki Adobe nie wyłączyło mi modułu Maps z Lr.
    Jak pamiętam są tam w prywatnym profilu jakieś opcje wklejania zdjęć z przebytej trasy, ale jak to działa to musiałbyś wypróbować. Działa pod Win i na Androidzie.

    PS Dzięki za link do mapy Przed chwilą popatrzyłem na moją okolicę i faktycznie dokładność zaznaczenia najmniejszych ścieżek nawet trudnych do przejechania na rowerze jest imponująca.
    Dziękuję za informacje, w wolnej chwili sprawdzę jak to działa.

  4. #4

    Domyślnie

    Kiedyś było Google Panoramio teraz nie ma już nic, może prawie nic bo jakoś do Panoramio byłem bardzo przyzwyczajony i można było sporo fajnych miejsc odkryć, ale usługę zamknęli. Już nie pamiętam czy można było dodawać zdjęcia na prywatnej liście. Innego miejsca gdzie są zdjęcia naniesione na mapy nie mogę trafić. Po zamknięciu usługi Panoramio ludziska nie chcą raczej dodawać zdjęć do Google Street View.

Podobne wątki

  1. Dodawanie zdjęć na Shutterstock
    By R_Pol in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 01-09-2016, 18:35
  2. Wordpress - dodawanie wiekszej ilości zdjęć
    By Darek Jankowiak in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 21-11-2011, 18:37
  3. Dodawanie zdjec do swoich postow na forum.nikon.org.pl
    By sote in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-12-2008, 10:44
  4. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2005, 09:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •