Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kostek-brasil Zobacz posta
    tak się składa, że jestem z wykształcenia fizykiem
    Jeśli to prawda, to się tym głośno nie chwal, bo to innym fizykom chwały nie przynosi...


    Pozdrawiam
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  2. #12

    Domyślnie

    Głośny to Ty jesteś i dlatego tyle wykrzykników dałeś w swoich wypowiedziach, ale chcę wierzyć, że z czasem dojrzejesz i będziesz grzeczniejszy...
    Oczywiście przepraszam kogokolwiek, jeśli odebrał to jako próbę chwalenia się. Nie ma czym. Tak już jest, że jeden jest fizykiem, inny chemikiem, a jeszcze inny filozofem. To nie stanowi specjalnie o wartości człowieka.

    Zresztą Ci, którzy próbowali wpoić wiedzę w mój zakuty łeb, nauczyli mnie, że wiedza, a nawet można powiedzieć szerzej, że mądrość najczęściej idzie w parze z pokorą. Człowiek mądry nie tylko nie szuka chwały, czy splendoru, ale stara się być cierpliwy i życzliwy dla innych.

    Na koniec - dla rozładowania atmosfery - bo w dalszej dyskusji z Tobą nie chcę uczestniczyć, zacytuję jeszcze dwie wypowiedzi mojego śp. Promotora. To był właśnie taki człowiek. Do końca cierpliwy, życzliwy. Mimo, że w życiu lekko nie miał. Był m.in. kompletnie niewidomy...

    Gdy Mu się przyznałem, że z lenistwa nie przygotowałem się jak należy do zajęć, odpowiedział: "Nie martw się i pamiętaj, że to właśnie leniwi są często źródłem wynalazków, a poza tym wstaw lepiej wodę na herbatę bo o suchym pysku, nie będziemy robić..."
    Przed obroną pracy magisterskiej natomiast opowiedział mi taki dowcip o gościu, który na każdym kroku podkreślał, jaki to z niego magister. W końcu dopadła Go niespodziewana, ciężka choroba i wiedząc, że niedługo umrze, kazał po swoim zgonie na nagrobku koniecznie umieścić napis, że tu spoczywa mgr... I tak się stało. Tyle, że potem na ten grób przyszli jego studenci i jeszcze dopisali: I co z tego! Wszak lepszy osioł przy żlobie, niż magister w grobie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Albumy z podanymi parametrami sprzętu
    By pioterkow in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-12-2015, 02:17
  2. F80 rysy na filmie
    By Yanluk in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 03:26
  3. Technologia 3D w filmie
    By !AGresT in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-09-2011, 12:08
  4. Zdalne sterowanie parametrami bez komputera
    By DMQuadro in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 12:55
  5. LCD z parametrami CRT
    By misialo in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 27-11-2006, 17:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •