rozmawiamy o mercedesach nie toyotach....
Szukaj
rozmawiamy o mercedesach nie toyotach....
dzięki, chyba jednak zostanę przy f100 i dokupie jeszcze jedną 70 lub oczekiwana 200 tylko kwestia za ile i to mnie niepokoi
jeszce raz dzieki i pozdrawiam
"czuję jak rodzi się moc"
Skontaktuj się z nami