Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: f100

  1. #1

    Domyślnie f100

    witam
    potrzebuję porady
    ile moge wziąć za f100 z gripem + muszla
    stan rewelacyjny
    dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    2000-2100 tak na oko...moze deko mniej moze deko wiecej ;]
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  3. #3

    Domyślnie

    F100 ok 1500, grip ok 300 ... 1800-1900 max

  4. #4

    Domyślnie

    od 1500 do 2500 - w zaleznosci od "daru bozego" jakim jest zdolnosc
    persfazji oraz amatora chetnego na zakup, no i faktycznego stanu co
    w przypadku F100 łatwo sprawdzic zarowno wizualnie jak i softowo

  5. #5

    Domyślnie

    zdecydowałem się sprzedać aparacik
    i kupic drugie cyfrowe body, ale widzę, ze chyba będzie mi go żal za taką kasę
    z drugiej strony moja piekna stówka lezy od roku z wyjętymi bateriami i grzeje szufladę
    dzięki panowie

  6. #6

    Domyślnie

    Ja bym nie sprzedawał. Żal pozbywać sie takiego slicznego aparatu za takie marne pieniądze. W swojej "karierze" sprzedałem dwa korpusy nikona i zawsze tego żalowalem.
    Z drugiej strony jak się szybko nie pozbedziesz, to niedługo dostaniesz mniej. Poparz co się robi na allegro z F90.
    NIKON forever

  7. #7

    Domyślnie

    IMHO dokup cyfrowe body, a F100 zostaw.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Jaworzno, Dominikowice
    Posty
    212

    Domyślnie

    Nie sprzedawaj, będziesz żałować, za te pieniądze nie warto!!
    Ogólnie to dobre Nikony
    F6,F5,F100,F80,F50,FM3a
    Hasselblad 503,905
    D6,D800E,D700,D70IR,Z6II


  9. #9

    Domyślnie

    Z drugiej strony jak się szybko nie pozbedziesz, to niedługo dostaniesz mniej
    nie sprzedawaj, mniej juz nie dostaniesz - f90 to jednak nie semi-pro F100
    tu pewne wartosci jednak nigdy nie osiagna dna

  10. #10

    Domyślnie

    Krzysiek, popatrz na ceny EOSa 50e ... juz za 400 zl mozna go kupic ... kwestia czasu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •