witam
potrzebuję porady
ile moge wziąć za f100 z gripem + muszla
stan rewelacyjny
dzięki
Szukaj
witam
potrzebuję porady
ile moge wziąć za f100 z gripem + muszla
stan rewelacyjny
dzięki
2000-2100 tak na oko...moze deko mniej moze deko wiecej ;]
"taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk
od 1500 do 2500 - w zaleznosci od "daru bozego" jakim jest zdolnosc
persfazji oraz amatora chetnego na zakup, no i faktycznego stanu co
w przypadku F100 łatwo sprawdzic zarowno wizualnie jak i softowo![]()
zdecydowałem się sprzedać aparacik
i kupic drugie cyfrowe body, ale widzę, ze chyba będzie mi go żal za taką kasę
z drugiej strony moja piekna stówka lezy od roku z wyjętymi bateriami i grzeje szufladę
dzięki panowie
Ja bym nie sprzedawał. Żal pozbywać sie takiego slicznego aparatu za takie marne pieniądze. W swojej "karierze" sprzedałem dwa korpusy nikona i zawsze tego żalowalem.
Z drugiej strony jak się szybko nie pozbedziesz, to niedługo dostaniesz mniej. Poparz co się robi na allegro z F90.
Nie sprzedawaj, będziesz żałować, za te pieniądze nie warto!!
Ogólnie to dobre Nikony
F6,F5,F100,F80,F50,FM3a
Hasselblad 503,905
D6,D800E,D700,D70IR,Z6II
nie sprzedawaj, mniej juz nie dostaniesz - f90 to jednak nie semi-pro F100Z drugiej strony jak się szybko nie pozbedziesz, to niedługo dostaniesz mniej
tu pewne wartosci jednak nigdy nie osiagna dna![]()
Krzysiek, popatrz na ceny EOSa 50e ... juz za 400 zl mozna go kupic ... kwestia czasu.
Skontaktuj się z nami