Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Ładne zdjęcia.Trójka podoba mi się najbardziej, jedynka i dwójka też są dobre, ale czegoś im troszkę brakuje. To coś co jest w ostatnim zdjęciu to kontrast kolorów , czerwony traktor z zieloną łąką, w połączeniu z dobrą kompozycją tworzy przyjemny i ciekawy efekt. Dobre zdjęcie powinno mieć jakiś kontrast, nie koniecznie tonalny. Traktor wprawdzie trochę burzy sielankową atmosferę tego miejsca, ale plusy jego obecności jednak przeważają. Tak pozwoliłem sobie opisać subiektywne wrażenia amatora po obejrzeniu Twoich zdjęć. Bardzo żałuję, że nie mam w rozsądnej odległości podobnych terenów.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    Ładne zdjęcia...
    Dzięki za poświęcony czas. Również mam takie wrażenie. A liczyłem, że będzie odwrotnie, że jedynka będzie nr 1. Tuż po wschodzie, teoretycznie lepsze światło itp. Jednak nie dało się z tego więcej wyciągnąć. Przejrzystość nie zagrała od początku i dopiero pózniej się troszkę się poprawiło.

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gremed Zobacz posta
    Dzięki za poświęcony czas. Również mam takie wrażenie. A liczyłem, że będzie odwrotnie, że jedynka będzie nr 1. Tuż po wschodzie, teoretycznie lepsze światło itp. Jednak nie dało się z tego więcej wyciągnąć. Przejrzystość nie zagrała od początku i dopiero pózniej się troszkę się poprawiło.
    Pierwsza fota jest bardzo stonowana. Brak jej trochę "blasku". W trzeciej już wszystko jest na swoim miejscu

  5. #15

    Domyślnie

    Znane i lubiane miejsca, jak dla mnie nr 3 najlepsza
    http://www.kubakoziol.pl - moja pasja, fotografia pejzażu

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    5 bardzo sympatyczna, tak isielski krajobraz z pewna kropeczka nad i dla urozmiacenia. Niezle sie zalapal.
    Choc dla kadru byloby lepiej jakby byl troche mniej ciasny z kazdej strony. Czyli cos kolo 180-200mm blizej.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #18

  9. #19

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Ponidzie
    By gremed in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 16-05-2018, 19:37
  2. [ Portret ] Wiosenne
    By Szkandi in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-05-2012, 21:15
  3. [ Krajobraz ] Wiosenne II.
    By Pablo 77 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-05-2012, 15:23
  4. [ Krajobraz ] Ponidzie
    By Dyzma in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-06-2010, 15:15
  5. [ Przyroda ] Wiosenne
    By km79 in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-03-2010, 18:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •