Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Emptiness

  1. #11

    Domyślnie

    Wpkx- brawo , to zdjęcie kapitalnie koresponduje z tytułem.


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  2. #12
    an
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Wpkx- brawo , to zdjęcie kapitalnie koresponduje z tytułem.
    A z autorem nie? Ja to odbieram zdecydowanie jako autoportret.

  3. #13

    Domyślnie

    Jedno nie wyklucza drugiego


    Wysłane za pomocą Tapatalk

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tbogdanowicz Zobacz posta
    W porównaniu do tego co ostatnio pokazywałeś, to jest znacznie ciekawsze. Przypomina mi Twoje zdjęcia sprzed kilku lat.
    Nie do końca! Chciałbym ponownie zwrócić uwagę na to, co starałem się nieudolnie opisać przy okazji pracy "Too Cold To Defecate". Toż to znowu jedna z iście hopperowskich (przy tym jednak będę się upierał) 'borderline sutuations', zderzenie cywilizacji z naturą. I znowu ten spokój, który okazuje się być pustką i samotnością, a natura jest już wcześniej zgwałcona przez człowieka stalowym ostrzem pługa. Tym razem pustkę mamy zresztą już w tytule. Za to pogrożę paluszkiem (żartobliwie, rzecz jasna), gdyż świadomy odbiorca nie potrzebuje takich podpowiedzi. Bardziej widzi mi się tytuł typu "Concrete Post".

    Będę czekał na ostatni (po TCTD i E) element tryptyku.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Tez mi się podoba, ma klimat. Nie jestem fanem wszystkich Twoich zdjęć ale to do mnie trafia. (kilka innych też)
    Dziękuję za miłe słowa.

    Cytat Zamieszczone przez chory Zobacz posta
    O zdjęciu: nawet mnie bardziej podchodzi niż Vistula. Po namyśle.
    Bogdan, dziękuję... Jednak co do myślenia, to są tu tacy, którzy myślą, że myślą.

    Sparafrazuję Pietrzaka, ale tego dawnego, fajnego:
    Gorzej myśleć ułomnie, niż patrzeć...

    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Wpkx- brawo , to zdjęcie kapitalnie koresponduje z tytułem.
    Cytat Zamieszczone przez czupacabra Zobacz posta
    Jedno nie wyklucza drugiego
    Otóż to. Napiszę wprost - tak, moje zdjęcia są autoportretami i biedny ten, kto o tym źle myśli. Dzięki.

    Cytat Zamieszczone przez sosnowy Zobacz posta
    Nie do końca! Chciałbym ponownie zwrócić uwagę na to, co starałem się nieudolnie opisać przy okazji pracy "Too Cold To Defecate". Toż to znowu jedna z iście hopperowskich (przy tym jednak będę się upierał) 'borderline sutuations', zderzenie cywilizacji z naturą. I znowu ten spokój, który okazuje się być pustką i samotnością, a natura jest już wcześniej zgwałcona przez człowieka stalowym ostrzem pługa. Tym razem pustkę mamy zresztą już w tytule. Za to pogrożę paluszkiem (żartobliwie, rzecz jasna), gdyż świadomy odbiorca nie potrzebuje takich podpowiedzi. Bardziej widzi mi się tytuł typu "Concrete Post".

    Będę czekał na ostatni (po TCTD i E) element tryptyku.
    Grozić możesz, a ja mogę przyznać Ci rację. Ale świadomych odbiorców jest niewielu, a oprócz rzeszy normalnych dochodzą jeszcze, jak widać, "świadomi inaczej".
    Tytuły w zaproponowanym stylu stosuję często, ale tutaj jakoś mi taki nie pasuje.
    Hopper... Tryptyk... Znów podnosisz mi poprzeczkę, a ja nie mogę niczego obiecać.
    Mogę tylko podziękować.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  6. #16
    an
    Gość

    Domyślnie

    Przed nami Wielki Tydzień. Adoracja jest jego nieodłącznym elementem. Jednak co to jest "samoadoracja"? //ziew

  7. #17

    Domyślnie

    Podoba się, dam lajka.
    LED ZEPPELIN

  8. #18

    Domyślnie

    O, Andrzej... Mało Cię tu ostatnio.
    Dziękuję.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    O, Andrzej... Mało Cię tu ostatnio.
    Dziękuję.
    Jakoś fotograficznie "odpadłem od ściany", wycieczki fotograficzne zawiesiłem na kołku i na dodatek zamknąłem na kłódkę. Kluczyk zgubiłem, a może wyrzuciłem. Tydzień temu byłem kilka dni w Norwegii i.... Nawet sprzętu nie zabrałem ze sobą.
    Zaglądam tu dość często, ale nie widzę sensu komentowania zamieszczanych nawet nie przeciętnych fotek. Tak to m/w wygląda na chwilę obecną.
    LED ZEPPELIN

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Jakoś fotograficznie "odpadłem od ściany", wycieczki fotograficzne zawiesiłem na kołku i na dodatek zamknąłem na kłódkę. Kluczyk zgubiłem, a może wyrzuciłem. Tydzień temu byłem kilka dni w Norwegii i.... Nawet sprzętu nie zabrałem ze sobą.
    Andrzeju...
    Przejdzie Ci.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •